Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5...

3 posters
YazarMesaj
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40032

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5... Empty
MesajKonu: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5...   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5... Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008 - 21:12

• Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum
  • Seni Sevdiğimi DüşüNdükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey SeNi SeVeBiLMeK..
  • Aşk,bütün yemeklerin olduğu bir sofrada,tek çeşit yemek yemektir
  • O GÜN BU GÜNÜ BİLSEYDİM, BU GÜN O GÜNÜ YAŞAMAK İSTEMEZDİM.
  • ÜÇ HARFİ YAN YANA GETİRMİŞLER GENÇLERİN BAŞINA DERT ETMİŞLER (AŞK)
  • Konuşmasını biliyorsan konuş, ilham alsınlar. Konuşmasını bilmiyorsan sus adam sansınlar
  • DENENDİKTEN SONRA DOST EDİNDİKLERİNİ BAĞRINA BAS AMA HER İLK TANIŞTIĞINLA DOST OLMA.
  • AL HANÇERİ ELİNE VUR YÜREĞİME DEFALARCA VUR AMA EN DİBİNE DOKUNMA ÇÜNKÜ ORDA SEN VARSIN
  • BEN SOSYETENİN SÜSLÜ TASLARI ÜZERİNDE DANS ETMESİNİ BİLMEM AMA YARALI YÜREĞİMLE DELİKANLI GİBİ SEVMESİNİ BİLİRİM
  • son bulduğu yerde sevgiler, acılar başlar hüzünler...ne kadar çok sevmişse insan, o kadar acı çeker
  • dünya 3 günlüktür.Dün, bugün ve yarın .dün gecti, yarının geleceği belli değil, öyleyse bugunun kıymetini bil
  • Yaşamak için bir sebep demişti.Deniz demiştim.Öldü demişti.Bense maviliği kastetmiştim.
  • BİR ÇoÇuK GüLüSüNDe, RüZGaRıN eN CaPKıN ÖPüSüNDe, yaGMuRuN HeR SaCıNa DüSüSüNDe BeNi HaTıRLa....
  • ZORU BAŞARIRIM!İMKANSIZ BİRAZ ZAMANIMI ALIR
  • Dün geçti, bugünü düşünüyorum, yarın var? mı? Gençliğine güvenme ölenler hep ihtiyar mı?
  • Onun unutamadığın hayali, sigaradan derin bir nefes çekmişcesine dolar içine. SEVMEK ne imiş bir gün anlarsın.
  • SeN VaRYa SeN Şu ELiMDe YaNaN SiGaRa GiBiSiN DuMaNı SaCLaRıN ATeŞi GöZLeRiN ARaDa TeK FaRK VaR Ki SiGaRaYı BeN BeNiDe SeN YaKTıN...
  • Şaşırtmıyor dostun kahpeliği Elimi sıkarken sırtıma sapladığı bıçak
  • BANA NE ZAMAN SENİ SEVMEYECEĞİMİ SORMA ÇÜNKÜ NE ZAMAN ÖLECEĞİMİ BİLMİYORUM
  • Güzelliğin beş para etmez bendeki bu aşk olmassa
  • Yalnızlık paylaşılmaz Paylaşılsa yalnızlık olmaz...
  • Dün akşam yine seni düşündüm bir şey tıkandı boğazıma ağlayamadım ölüm mü yoksa sensizlik mi korkuttu ayırt edemedim çünkü farkı yoktu "ÖLÜM SENSİZLİKSE SENSİZLİK ZATEN ÖLÜMDÜ"
  • ÜÇ DAMLA GÖZYAŞIM;biri seni ilk gördüğüm yerde,biri seni ilk öptüğüm yerde ,diğeri ise dilim varmıyor söylemeye bana elveda dediğin yerde
  • Sen hiç; buğulanmış cama seni seviyorum yazıp harflerin arasından dışarıyı seyrederek kar tanelerine sevdiğinin hayallerinin süslettin mi ?
  • Irmaklar akmak için suyu, yağmurlar yağmak için bahçeyi, kalbim atmak için bir sebep bulamadığı zaman seni unutacağım.
  • Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değildir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsamasıdır.
  • Kalbin mantığa sığmayan , apayrı bir mantığı vardır.
  • İnsanlar zamanla bir çok şeyi öğrenmişlerdir;Kuşlar gibi uçmayı,balıklar gibi yüzmeyi;FAKAT;Çok basit bir şeyi öğrenememişler;## İNSAN GİBİ YAŞAMAYI
  • ISSIZ BİR KALDIRIM TAŞI OLSAM VEYA GERİ ALAMAYACAĞIM TEK BİR NEFES OLSAM YADA GÖZLERİNDE BİR DAMLA YAŞ BENİ SİLER GEÇER MİYDİN YOKSA SENİ SEVİYORUM DEYİP BENİ AFFEDER MİYDİN!
  • İNSANLAR GELMELERİYLE YALNIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER, GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR.
  • AŞKI ARAMAKLA BULAMAMIŞSIN FAKAT O SENİ BULDUĞUN DA İSE KAÇIP SAKLANMIŞSIN. BU HUYUNDAN DOLAYI ASKI KİM ANLADI Kİ SEN ANLAYAMAMIŞSIN ?
  • Seni bulmaktan çok aramak isterim, seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim( Özdemir ASAF)
  • gülü öylesine sevmelisin ki; soranlara dikeni yok diyebilmelisin
http://www.univli.com
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 40952

MesajKonu: Geri: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5...   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5... Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008 - 18:04

Kalbin mantığa sığmayan , apayrı bir mantığı vardır.
çok güzelmiş Embarassed
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Puanı : 0
Rep Gücü : 1043395

MesajKonu: Geri: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5...   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5... Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008 - 8:25

Alıntı :
''Zoru Başarırım! İmkansız Biraz Zamanımı Alır''

Mad sunny
http://www.univ.yetkin-forum.com
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40032

MesajKonu: Geri: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5...   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5... Icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008 - 15:01

Bencede Shocked
http://www.univli.com

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....5...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-