Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Internette Aşk

+2
AsiBoy
yeliz
6 posters
YazarMesaj
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 38979

Internette Aşk Empty
MesajKonu: Internette Aşk   Internette Aşk Icon_minitimePaz 4 Ocak 2009 - 18:04

Yıllardır internet ile uğraşmama rağmen ilk kez evimde chat (sohbet) yapmak için kanala girdim. Nickim (rumuz) Bebek19. Tabii bir anda erkeklerden yüzlerce mesajla karşılaştım. İnternetten çıkmaya karar veriyorum ama birden biri benim ona cevap vermemi sağlıyordu. Konuşma ilerledikçe biz hala klavyeyle boğuşuyor ve birbirimizi tanımak için elimizden geleni yapıyorduk. Aynı şehirdeydik. Daha yeni tanıştığım bu kişi bana ev adresini okulunu ve hatta cep telefonunun numarasını bile vermekte bir an tereddüt etmemişti. Ben de ona web sitemdeki fotoğraflarıma bakması için adresimi verdim. Bunu izleyen günlerde mail ve chat dostluğumuz sürdü. İkimiz de birbirimize farklı şeyler hissediyor ama bunun yanlış anlaşılmasından korktuğumuz için hep arkadaşlık temennilerini yeniliyorduk. Sonunda ben de onun fotoğrafını gördüm.Artık ilerleyen güven ve dostluğumuz ardından ben yine bir chat gecesinde, “Daha fazla beklemenin bir anlamı yok artık tanışalım”dememin üzerine buluşma günümüz kararlaştırıldı.

Buluşma yeri sinemanın önüydü. Oraya gittiğimde sinemaya girmek için bekleyen bir sürü insanla karşılaşınca bir an şok oldum ve üstelik aksi gibi hepsi bana bakıyordu. Kendimi topladım ve telefonunu çaldırmayı akıl ettim. O kadar kişinin arasında sonunda beklenen kişinin melodisi çalmaya başlamıştı. O yöne baktığımda kitapçı vitrininin önünde duranın o olduğunu fark ettim. Arkasını döndü ve hayatımın bundan sonraki kısmında büyük yer kaplayacak o tatlı gülümsemesiyle yanıma doğru yaklaştı.

“Merhaba” dedi. Bense “Sen o olmayabilirsin. Bu yüzden bir soru soracağım. En sevdiğim çizgi film kahramanı hangisi? dedim. Birkaç yanlış cevaptan sonra sonunda doğru olanı buldu. Sinemaya girdik. Oysa birbirimizin yüzünü sadece 5 dakika görebilmiştik.

Gittiğimiz ilk film ortama pek uygun değildi. Hatta berbat bir seçimdi. Filmin adı “Şeytan” dı. Onun bir suçu yoktu ki, ben seçmiştim…

Filmden sonra gerilen sinirlerimizi ancak buz gibi bir dondurma geçirebilirdi. Dondurma yerken bol bol konuştuk.

İkinci buluşmamız için 10 gün daha beklemeliydik çünkü İstanbul’ a gitmişti. O İstanbul’ dayken birbirimizi düşünecek çok zamanımız oldu. Döndükten sonra çok şey değişmişti. Bu kısa süreli ayrılıkta ikimizde birbirimizden hoşlandığımızı anlamıştık.

Onu takip eden zamanlarda sevgimiz katlanarak devam etti. Aşkın ne zaman, nerde ve hangi şarlarda size gülümseyeceği hiç belli olmaz. Biz o zor anı sanal alemde yakaladık. Şimdi 6 aydır her gün tanrıya bizi birbirimize armağan ettiği için dua ediyoruz. Ya o gece chate girmeseydik…
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Rep Gücü : 1043395

Internette Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Internette Aşk   Internette Aşk Icon_minitimePaz 4 Ocak 2009 - 18:11

sunny sunny sunny

Güzel Paylaşım Olmuş Emeğine Yüreğine Sağlık...
Netten Aşk Olmaz Diye Birşey Yok Tabiki İnsanın İçindeki Niyetine Ve Gönül Muhabbetine Bağlı..
Öyleki İnsanlar Netten Karşısındakini Daha İiy Tanıyo Duygularını Düşüncelerini Anlayıp Ona Göre Hareket Edebiliyor...
Ve Şu da Bir Gerçek Ki İnsanlar Kendilerini İfade Edebildikleri En Güzel Mekandır Net... Smile
http://www.univ.yetkin-forum.com
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Rep Gücü : 40952

Internette Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Internette Aşk   Internette Aşk Icon_minitimePaz 4 Ocak 2009 - 19:00

güzelmiş evet gerçekten internetten görmedende aşık olunabiliyor çünkü insanın her zaman kalbi sevilir ve birbirlerinin kalplerini sevenler mutlu olur zaten yüzünü görüpte aşık olduktan sonra pişman olmaktansa görmeden aşık olup sonra yüzünü görmek daha iyidir.
Birinin kalp güzelliğini sevince yüzünü gördükten sonra herhangi bir olumsuzlukla karşılaşırsan çok etkilemiyor ama yüz güzelliğini sevipte içini sonra anlıyorsan vazgeçmek hiçte zor olmuyor.
Neresi olursa olsun kalpleri bir olan insanlar gerçek aşk yaşayabilirler.
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40032

Internette Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Internette Aşk   Internette Aşk Icon_minitimePaz 4 Ocak 2009 - 21:11

Paylaşımın İçin Teşekkürler Smile Ewet Katılıyorum Çünkü Benimde Buna Benzer Aşklarım Oldu Shocked Doğru Zamanda ve Doğru Alanda Kullanıldıktan Sonra İnternet Bir Velinimettir Bence...
http://www.univli.com
chatlaxsyhelish
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-

Kadın
Yengeç Maymun
Katıldığı Yer : MERSIN
Rep Gücü : 38948

Internette Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Internette Aşk   Internette Aşk Icon_minitimeÇarş. 7 Ocak 2009 - 2:17

Emeqine saglık güSel bi paylasım qercekten de Smile
gülistan
Aktif Üye
Aktif Üye
gülistan

Kadın
Yengeç Horoz
Katıldığı Yer : malatya
Rep Gücü : 38685

Internette Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Internette Aşk   Internette Aşk Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 22:31

ewet katılıyorum dogru insanı ister internet ortamında ister gerçek hayatta dogru insan olduktan sonra karşına çıkıyor ben dogru insanı bulduguma inanıyorum ve onu herşeyden çoook sewiyorum sonsuz aşkıma sewgiler
kaya-cey
Misafir
Anonymous

Internette Aşk Empty
MesajKonu: ben yeniyim   Internette Aşk Icon_minitimePtsi 3 Mayıs 2010 - 10:37

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım inşallah eğlenceli bi sohbet odasıdır Internette Aşk 706768

Internette Aşk
1 sayfadaki 1 sayfası