Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Komik sorunlar

3 posters
YazarMesaj
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 39196

Komik sorunlar Empty
MesajKonu: Komik sorunlar   Komik sorunlar Icon_minitimePerş. 8 Ocak 2009 - 12:30

Üyenin Pc si Açılmıyor
Başlık : Pc im açılmıyorKomik sorunlar Nokta

Üye : Arkadaşlar pc im açılmıyor ne sorun olabilir ?
Üye 2 : Pc inde ne gibi birşey var ama hiç mi açılmıyor açılınca ekranda bişey yazıyormu ?
Üye : Hayır hiç açılmıyor tuşa basıyorum çalışmıyor
Üye 2 : Power kablosunu kontrol ettin mi
Üye : o ne
Üye 2: Fiş fiş bilgisayarın fişi
Üye : hee evet prize takılı
Üye 2: Bu sorun nasıl meydana geldi ?
Üye : Bir arkadaşım msn den dediki bilgisayarın araksında bulunan güç kaynağının üstünde kırmızı bir tuş gibi bişey var onu 230 dan 150 ye düşür pc hiç elektrik harcamıyor dedi Bende yaptım

Moderatör : Konu yoruma kapalıKomik sorunlar NoktaArkadaşın baya akıllıymış he Bak artık pc hiç elektrik harcamıyor çünkü güç kaynağı yanmış Arrow Arrow

Pc sini virüs taramasından geçirdikten sorna açılmadığını söyleyen arkadaş
Başlık : Pc açılmıyor

Üye : Arkadaşalr pcime bişey oldu açılmıyor
Üye 2 : Ne hatası veriyor bilgisayarın
Üye 3 : Nasıl oldu bu sorun bir anlatırmısın
Üye :Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerineKomik sorunlar NoktaBana pc imi virüs taramasından geçirmemi söyledi bende netten içinde 6000 tane virüs bulunan bir dosya indirdim ve hepsinin tek tek açarak pc ye hepsini tarattırmaya çalıştımKomik sorunlar NoktaAma 15Komik sorunlar Nokta ye geldiğimde pc kapandıKomik sorunlar Nokta

Moderatör : Konu kilitliKomik sorunlar NoktaYanlış virüsü indirmişsin özelden ulaş sana trojan atıcam onu kullan pc ye ilaç gibi geliyor Arrow Arrow

Yine pc açılmayan bir arkadaşın şikayeti
Başlık : Pcim açılmıyor

Üye :Arkadaşlar pc im açılmıyor acaba sorun nedir ?
Üye 2 : Hiçmi çalışmıyor
Üye : Evet hiç
Üye 2 : nasıl oldu anlat yardımcı olalım
Üye : Pc çok ses çıkartıyordu ve bir abi dediki içini aç ve iyice temizle dedi bende çamaşır suyuyla güzelce yıkadım

Moderatör : Konu kilitliKomik sorunlar NoktaYanlış detarjan kullanmışsınKomik sorunlar NoktaÇamaşır suyu zarar veriyor ve yıpratıyor Bence ya omo kullan yada aloKomik sorunlar Nokta Yada sen annene ver pc yi atsın çamaşır makinasına sonrada balkona as kurusun Arrow Arrow

Windows unun hata verdiğini söyleyen bir arkadaşKomik sorunlar Virgul
Başlık : Wingows um hata veriyor

Üye :wingows uma bişey oldu açılmıyor
Üye 2 : Ne hatası veriyor
Üye : Bilmem mavi bir ekran geliyor wingows başlatılamadı diyor pc reset atıyor
Üye 2 : Nasıl oldu
Üye : Bir arkadaşım pc me bakıyordu pc im çok yavaştı dedi senin wingows una virüs girmiş bende dedim deme yav nasıl kovcaz o virüsün orda ne işi varmış orda o da dedi sen dokunma ben yarın formet miymiş neymiş ondan atacakmış bende tabi o virüse gıcık oldum wingows klasörünü silmeye kalktım ama silinmedi bende kızdım silinmeyince önce kasaya sonra monitöre ateş ettim

Moderatör : Konu KilitliKomik sorunlar NoktaWingows değil angut windowsKomik sorunlar Virgul ayrıca formet değil o kadar kibar olma format Komik sorunlar NoktaBirde oğlum pc ye ateş etmiceksin yanlış yapmışın kasaya bir dinamit koysaydın kökten hallederdin işi biggrinKomik sorunlar Noktagif Komik sorunlar NoktaKomik sorunlar Nokta Arrow Arrow

UNUTMAYIN KI PAYLASDIKCA COGALAN TEK SEY SEVGIDIR Basketball
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40249

Komik sorunlar Empty
MesajKonu: Geri: Komik sorunlar   Komik sorunlar Icon_minitimePerş. 8 Ocak 2009 - 19:34

Arrow Arrow Arrow Paylaşımın İçin Teşekkürler Arrow Arrow Arrow
http://www.univli.com
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 41169

Komik sorunlar Empty
MesajKonu: Geri: Komik sorunlar   Komik sorunlar Icon_minitimePerş. 8 Ocak 2009 - 19:44

Arrow çok güzelmiş ya Very Happy

Komik sorunlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik sorular(gercek olaylar) :)) :))