Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan ogul (GERCEK)

3 posters
YazarMesaj
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 39196

Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan  ogul (GERCEK) Empty
MesajKonu: Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan ogul (GERCEK)   Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan  ogul (GERCEK) Icon_minitimeC.tesi 17 Ocak 2009 - 2:47

Babo nasısan, eyimisen?Gene Fatihayı gaptın, keyfin yerinde.Oraları bilmem amma...Buraları bura olmaktan çıkmış. Mezarıydan galksan, gafayı yersen.Öldürüye sevinirsen...Sıra geceleri bitti artık.Şindi Bitliste beş minare de yok.Hasangalasında caketim de galmamış.Hem Urfa dağlarında ceylanlar da gezmiy.Herkes: şak-şuka, şaka da - şuka söylüy... Ne mırranın, ne de gayfenin dadı galdı,Gayfenin nestlisi çıkmış, südü de içinde.Gaçak çay da hepden gaçak olmuş,Sallama içiyler... Ahhh.. şu gavur icadı televizyon yokmu?Tam üç tene eve aldım,gene de acans dinliyemiyem.Gumasının yüzünden gocasından ayrılan böyük gız,Yaseminin penceresinden bakmazsa göremiymiş.Öbür oğlan Gurtlar Vadisi.Hele o güççüğü yokmu ? Sen görmedin.Saçını hep Amerikan kesdiren,Gözü, gulağı oynuy namıssızın.Acun Firarda diy, başka bişey demiyTurizm dersine eyi geliymiş!Valla yalan,Mahsadı çıbıldak garılara baha... Torunun şehmuzla iftihar etmelisen,Aletirik Mehendisi çıktı.İş bulamadı, galdırım mehendisiyem diy.Galdırım da yok ya, çamırlarda debeleniy, duruy... Babo bi de telefon çıkmış, minnacık.Şalvarın cebine on tene siğar.Tele-fon amba teli, meli yok.Eyi bişey de çok yalan söylüy.Ben Siloyu tarlada görüyem,Aradığın gişiye ulaşılmıy diy.Ancaaa foturaf çekiy... Bu cümma rühuya hatim indirecektik;Mevlüt Hoca nazlanıy, boğazı ağrıymış.Yoh gendini üçaylara hazırlıymış...Eve iki tene CD göndermiş,Bunuyla gıyrık hatim iner demiş.Eh.. Sen de bunuyla idare edersiy.Dünya işleri bitmiy.Şindi bana müsade;Aşağı kepir tarlaya gidiyim.Golf oynuyacağım da...

böyle seyler ancak bizim insanlarimizda olur ya Arrow Arrow
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 41169

MesajKonu: Geri: Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan ogul (GERCEK)   Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan  ogul (GERCEK) Icon_minitimeC.tesi 17 Ocak 2009 - 19:31

Allah'ım ya gülmekten çatlıycam Arrow ay çok saol ya Embarassed Arrow
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40249

MesajKonu: Geri: Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan ogul (GERCEK)   Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan  ogul (GERCEK) Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009 - 10:39

Süpperr Yaaa Arrow Arrow Arrow Teşekkürler Embarassed
http://www.univli.com

Rahmetli babasinin mezari basinda derdini anlatan ogul (GERCEK)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pc basinda cok oturanlar icin