Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D

2 posters
YazarMesaj
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Puanı : 0
Rep Gücü : 39989

walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D Empty
MesajKonu: walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D   walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. 2009 - 1:28

Arkadaşlar aslında kendim de bi Afyonlu olarak sizlere Afyon Kocatepe Universitesini tafsiye etmek isterdim ama hava şartları ve ortam yetersizliği yüzünden pek tafsiye edemeyeceğimi üzülerk bildirmek zorundayım. Bilmiyorum aslında bulunduğum ortama çabuk ayak uyduran ben nedense kendi memleketimin insanlarına ve havasına pek alışamadım.Yok ben eğitimde kaite arıyorum okuduğum okul beni zorlamalı diyorsanız ve birazda dayanıklı bir bünyeniz varsa BUYRUN...

Not: Ali Çetin Kaya Kampüsünden olan izlenimlerim ve Afyon merkezdeki yaşam tarzı gözlemlerinden kaynaklanarak yazdım bunu diğer kampuslerden katılan arkadaşların tavsiyelerine de bi gözatın derim yalnız tarafsız olarak söyleyebileceğim birşey var ki kaliteli bi eğitim sürecinden geçiyorsunuz...
emin_491
Yeni Üye
Yeni Üye
emin_491

Erkek
Aslan Keçi
Katıldığı Yer : İstanbul
Rep Gücü : 37620

MesajKonu: Geri: walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D   walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D Icon_minitimePtsi 10 Ağus. 2009 - 18:12

Ben afyon yazdım tercihlere ama bakalım inş hayırlısı olur
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Rep Gücü : 39989

MesajKonu: Geri: walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D   walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009 - 3:09

inşaallah kardeşim hayırlı olur inşaallah tutarsa haber ver yardımcı olmaya calışırım

walla pişman olursunuz gelmeyin sakın :D:D:D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-