Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Aşk Üç Kişiyi Doyurmaz..

YazarMesaj
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 38979

Aşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Empty
MesajKonu: Aşk Üç Kişiyi Doyurmaz..   Aşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. 2009 - 1:56

Bu aşk sofrası üç kişiyi doyurmaz. Bilen de zaten bile bile bu sofraya oturmaz..
Ben beğeniden bahsetmiyorum. Hoşlanmaktan çıkmaktan takılmaktan hiç.. ..Ben aşktan bahsediyorum aşktan. düpedüz dosdoğru aşktan

İki kişi yaşanandır aşk; delirmektir özlemdenAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv sevgilinin gözüne sevdiğinin kokusuna hasrettir aşk… Bir tek sözüne esir olmakAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv kelimeleri yutmakAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv bazen bazen nefessiz konuşmak.. Bir tek lafa hapis olmakAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv bir gülüşe kendinden geçmektir bazen aşk.. Ve bu aşk üç kişiyle yaşanmaz…

Geceleri uykusuz geçirmekAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv ondan olan her şeyi onun gibi sevmekAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv dünyayı iplememekAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv kimseyi dinlememekAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv bazen kendine bile kulak vermemektir aşk..

Aşk ne olursa olsun mutlu uyanmaktır güne ilk aklına gelenin suretiyle..

Aşk bir dünya şeydir.. Aşk mutlulukturAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv özünde tebessümdürAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv kahkaha bazen.
Dünya döner sen onu düşünürsünAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv dünya ölür bazen
O dur yine aklında… DalarsınAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv bakarsınAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv bir çok şeyden koparsın ama senden
ayrı hep bir gülüş vardır yanağında .
Sevdiğinin armağanıdırAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv bu aşktan yapılmış pembe tebessüm sana..
Aşk herkese farklı..Aşk her aşkta farklı….

Ama ne kadar farklı olursa yaşananlarAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv şu değişmez ki sadece iki kişilik yer var bu sofrada..
Üçüncü girdiğinde devreyeAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv garip bir koltuk telaşıAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv anlamsız bir ekmek savaşıAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv sonunda bir açlar sofrasına dönüşür her şey…

Ekmek paylaşılırAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv dostlar paylaşılırAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv her şey paylaşılır da bu dünyadaAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv sevgilinin alnındaki terAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv yanağındaki gamzeAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv göğsündeki huzurAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv elindeki sıcaklık paylaşılmaz kimseyle..
Paylaşılırsa adı aşk olmaz zaten özünde..

Deli aşklar siler bunları bir bir.. Bırak alındaki teriAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv sevdiğinin gecesinin düşünüAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv beyninin tek kıvrımınıAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv gözünün tek bakışını bile ödünç veremez kimseye..

Adı aşksa bunun üç kişilik olmaz …
Yok üç kişilikse adı zaten aşk olmaz…

Aşk iki kişilikti…

Leyla ile Mecnun…
Ferhat ile Şirin…
Aslı ile Kerem…
Aşk iki kişiliktiAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
O ve ben…
Biz iki kişiydikAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
O ve ben…
Aşk içimizdeydiAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Biz aşkın içindeydik…
Aşk iki kişiliktiAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Sen bilemedin…
Ben onu seviyordumAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
O beni seviyordu…
Belki de sen de seviyordun onu…
AmaAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Onu benden çok seven olmadı asla…
SenAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Benim kadar çok sevmedin onu…
Aşk iki kişilikti…
Üç kişilik oluncaAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Savaşlar diz boyuydu…
Ateşi eline alıp girmişsin aramızaAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Ben susmuşum…
O da sana kandı…
Ben susmuşum…
AşkAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliviki kişiliktiAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
AşkAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smilivkabuk değiştiyorduAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
AşkAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smilivolduğu yerde duruyorduAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Roller değişiyormuşAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Ben susmuşum…
Kimse duyurmamışAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Ben susmuşum…
Ben…
Seviyormuşum…
Aşk iki kişilikti…
Ve benAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Sonra farketmeden üçüncü kişi olmuşum…Sustum…
Onu benden çok sevemeyeceğini de biliyorum…
Herşeye rağmenAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
BenAşk Üç Kişiyi Doyurmaz.. Smiliv
Sustum…

Aşk Üç Kişiyi Doyurmaz..
1 sayfadaki 1 sayfası