Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

YUSUF HAYALOĞLU

3 posters
YazarMesaj
gülistan
Aktif Üye
Aktif Üye
gülistan

Kadın
Yengeç Horoz
Katıldığı Yer : malatya
Puanı : 0
Rep Gücü : 38965

YUSUF  HAYALOĞLU Empty
MesajKonu: YUSUF HAYALOĞLU   YUSUF  HAYALOĞLU Icon_minitimeSalı 3 Mart 2009 - 15:05

Şair ve sözyazarı YUSUF HAYALOĞLUnu kaybettik cenabı allahatan rahmet diler mekanı cennet olsun unutulmaz bireserini sizinle paylaşacağım:ŞU dağlarda kar olsaydım olsaydım olsaydım bir asi rüzgar olsaydım arar bulurmuydun beni beni sahipsiz mezar olsaydım olsaydım şu yangında har olsaydım olsaydımağlayıp bizar olsaydım olsaydım belki yaslanırdırdın bana mahsupta duvar olsaydım olsaydım: SEWDİKLERİMİZİN KIYMETİNİ YAŞARKEN BİLELİM HAYAT SEVDİĞİN TARAFINDAN SEVİLİNCE DAHADA GÜZEL VE ANLAMLI SEWGİLİLERİMLE GÜLİSTAN
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 41232

YUSUF  HAYALOĞLU Empty
MesajKonu: Geri: YUSUF HAYALOĞLU   YUSUF  HAYALOĞLU Icon_minitimeSalı 3 Mart 2009 - 21:10

Allah rahmet eylesin inş.
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40312

YUSUF  HAYALOĞLU Empty
MesajKonu: Geri: YUSUF HAYALOĞLU   YUSUF  HAYALOĞLU Icon_minitimePerş. 5 Mart 2009 - 16:18

ALLAH(CC) Rahmet Eylesin...Ah Ulan Rıza Şiirindeki Gibi İnanmak Zor Ama Hayat İşte Ne Zaman Nerede Ne Şekilde Hayatımıza Son Wereceğimizi Bilemiyoruz O Zaman Yaşamın Kıymetini Bilelim...
http://www.univli.com

YUSUF HAYALOĞLU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BEN YOUSUFE (YUSUF)