Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

aküyü değiştirdim :D:D

3 posters
YazarMesaj
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Puanı : 0
Rep Gücü : 39793

aküyü değiştirdim :D:D Empty
MesajKonu: aküyü değiştirdim :D:D   aküyü değiştirdim :D:D Icon_minitimeCuma 5 Haz. 2009 - 2:20

ben geldim Very Happy gitmiyorum vazgeçtim bu siteyi seviyorum çok zorladım kendimi ama gidemedim gerçekten ilk defa böyle birşey yapıorum ve gerçekten pişman oldum Merhaba Merhaba Merhabaaaa.......... Surprised Surprised Surprised Evil or Very Mad Neutral Neutral Suspect Embarassed Embarassed Embarassed

En son akülü_cilgin tarafından Perş. 11 Haz. 2009 - 18:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mücahide
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mücahide

Kadın
Başak Kedi
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 39816

MesajKonu: Geri: aküyü değiştirdim :D:D   aküyü değiştirdim :D:D Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009 - 5:46

seni sitede görmek isterdim ama kararın böyleyse saygı duyuyoruz selametle Allah a emanet ol
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40039

MesajKonu: Geri: aküyü değiştirdim :D:D   aküyü değiştirdim :D:D Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 22:21

akülü_cilgin demiş ki:
ben geldim Very Happy gitmiyorum vazgeçtim bu siteyi seviyorum çok zorladım kendimi ama gidemedim gerçekten ilk defa böyle birşey yapıorum ve gerçekten pişman oldum Merhaba Merhaba Merhabaaaa.......... Surprised Surprised Surprised Evil or Very Mad Neutral Neutral Suspect Embarassed Embarassed Embarassed

Süpersin Benim Akülü Çılgın Kardeşim Kararına Saygı Duyuyor ve Yeniden Aramızda Olmandan Mutluluk Duyduğumu Bilmeni İstiyorum...
Embarassed Embarassed Mad Embarassed Embarassed
http://www.univli.com

aküyü değiştirdim :D:D
1 sayfadaki 1 sayfası