Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

kurtarıcı şarkılar

2 posters
YazarMesaj
ecem_
Yeni Üye
Yeni Üye
ecem_

Kadın
Kova At
Katıldığı Yer : bandırma
Puanı : 0
Rep Gücü : 37784

kurtarıcı şarkılar Empty
MesajKonu: kurtarıcı şarkılar   kurtarıcı şarkılar Icon_minitimePtsi 10 Ağus. 2009 - 11:30

evet arkadaslar en kötü hissettiğinizde bir şarkı calmaya baslar arka fonda bi anda sizi içinde olduğunuz durumdan çeker alır sankii.. kurtarıcı şarkıdır o.. benim kurtarıcı şarkım lady Gaga poker Face'ti. çalmaya başladığında dedimkii nabıyorum ben yaaa millet tadını cıkartırken hayatın ben nıye kös kös oturuyorum..Very Happy bu şarkıyı her dinlediğimdee mutLu hissediyorumm hayatın tadına varıyorumm.. peki sizin kurtarıcı şarkınız hangsiii..?
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Puanı : 0
Rep Gücü : 40059

kurtarıcı şarkılar Empty
MesajKonu: Geri: kurtarıcı şarkılar   kurtarıcı şarkılar Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009 - 3:18

ANKARA OYUN HAVALARI Surprised Arrow lol! Crying or Very sad Neutral Idea Suspect

kurtarıcı şarkılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-