Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Aşk Doktorunuz :)

+13
yeliz
chatlaxsyhelish
EsaLeTMc
birkan-ugur ışılak
bilge
serdaradres
tugra
Zübeyda
biyoo
Gagi
sPonGeBobB
ali0061
AsiBoy
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Puanı : 0
Rep Gücü : 1043598

Aşk Doktorunuz :) Empty
MesajKonu: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimePtsi 1 Eyl. 2008 - 8:43

Arkadaşlar Bu Bölümde Aşk İçin Her türlü Yardım Almak isteyen üyelerimiz derdini anlatacak ve diğer üyelerimizde bu derde derman olmak için yardımcı olacak ! Smile
http://www.univ.yetkin-forum.com
ali0061
Aktif Üye
Aktif Üye

Erkek
Rep Gücü : 39991

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 5 Eyl. 2008 - 14:37

Benim acil birine aşik olmam gerekli içimde kocamaaaaan bir bosluk var
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha
Katıldığı Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 5 Eyl. 2008 - 14:48

öle olmam gerekli diince olamazsın işte Very Happy aşk hiç beklenmedik anda gelir siparişle olmas oyüzden dikkatini başka şelere ver bşka şelere yoğunlaş aşk kendiliinden çalar kapını bigün Smile

oppss ne edebiyat yaptm Surprised
ali0061
Aktif Üye
Aktif Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeC.tesi 6 Eyl. 2008 - 22:30

sPonGeBobB Güzel edebiyat parcalatin agzina saglik...1yıldır bekliyorum o beklenmedik ana ne zaman gelecekse
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeC.tesi 6 Eyl. 2008 - 22:34

yaa işte bn ne diorum beklersen gelmez diorum sen bi yıldır bekliorum diosun Laughing Very Happy
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimePaz 7 Eyl. 2008 - 6:41

ali0061 demiş ki:
sPonGeBobB Güzel edebiyat parcalatin agzina saglik...1yıldır bekliyorum o beklenmedik ana ne zaman gelecekse

Boşver Ali Ya Seven Ne yaptıkı tongue Zaten Hayat Odukca Karışık vaktimiz az Hayatın Kuralı Yok Nasıl Oynamayı Düşünürsen Öyle Kazanmayı Hakedersin Sen Seni Güldürmeyi Başarana Sırt Çevirme Gerisi Hiç Smile
Gagi
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Gagi

Erkek
Koç Ejderha
Katıldığı Yer : Elazıq
Rep Gücü : 39970

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimePaz 7 Eyl. 2008 - 17:15

AŞK EMEK ISTER KOLAY BULUNMAZ KOLAY ELDE EDILMEZ BUNUN ICIN ZAMAN SABIR GEREKLIDIR. O SENİ BULUR MERAK ETME . bounce
biyoo
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Ikizler Kedi
Rep Gücü : 39998

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimePtsi 8 Eyl. 2008 - 10:25

ask dıe bırsey yok bosuna kandırmayın kendınızı ..
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimePtsi 8 Eyl. 2008 - 14:38

aşk die bişi war arkadaşım fiziksel olduu kadr kimyasal bişi hemde.. ha şuna katılıorum çoğu zamn insanı gerksz yere yıprattıı olur ben bi kere oldum bidhada olmam Very Happy
Zübeyda
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Zübeyda

Kadın
Yengeç Ejderha
Katıldığı Yer : ErzuRuM
Puanı : 5
Rep Gücü : 39989

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008 - 12:06

sPonGeBobB demiş ki:
aşk die bişi war arkadaşım fiziksel olduu kadr kimyasal bişi hemde.. ha şuna katılıorum çoğu zamn insanı gerksz yere yıprattıı olur ben bi kere oldum bidhada olmam Very Happy

evet katılıyorum bencede fiziksel olduğu kadar duygusallığıda var yoksa ne leylayla mecnun olurdu ne de şirin ile ferhat Very Happy
http://www.sitem.yok:D
tugra
Aktif Üye
Aktif Üye
tugra

Erkek
Akrep Kaplan
Katıldığı Yer : nigde
Rep Gücü : 39964

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008 - 12:17

aşk ı bekleme o seni bulur her insanın başına kotu şey gelir aşkta öle bişey o seni bulur kaçamazsın
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008 - 15:48

her aşk kötü diede bişi yoktur aslında ama sonç olark ii de bitse kötü de bitse yorar adamı sn hiç olmamışsın anlaşılan olsan bukadr hırslı aramazdın herlde iknciyi Very Happy
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40235

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimePerş. 11 Eyl. 2008 - 22:25

___Aşk Yaşanmak İsteniyorsa HERŞEYDİR Ama İstenmiyorsa HİÇBİRŞEYDİR___
http://www.univli.com
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008 - 0:03

e orası öle tabi bide şöle bişi warki aşk insann kendisine göre sıfat alır : acı verici, enerji kaynaı , mutlu edici , sabır tüketici... aşk içinde yer bulup başlamadan ne olucak sana bilemezsin... Wink
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008 - 5:20

KAZIM KOYUNCU - AŞKIDA YAŞAMAK Tavsiye ederim;)
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008 - 5:31

Hiç enerji veren aşk görmedim şahsen Arrow
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008 - 5:36

Almasını Bilirsen Wardır Mutlaka:)
Zübeyda
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Zübeyda

Kadın
Yengeç Ejderha
Katıldığı Yer : ErzuRuM
Puanı : 5
Rep Gücü : 39989

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimePerş. 2 Ekim 2008 - 7:18

serdaradres demiş ki:
Almasını Bilirsen Wardır Mutlaka:)

Bencede Smile
http://www.sitem.yok:D
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Rep Gücü : 41155

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 3 Ekim 2008 - 14:36

evet kesinlikle katılıyorum herşey insanın kendinde başlar biter aslında aşk konusunda insanlardan yardım istemek saçma geliyo bana sadece dert anlatırsın ama senin düzeltmediğini başka biri hiç düzeltemez herşey bizim elimizde ne olmasını istiyosak o olur oturupta niye böyle olmuyo,keşke şöyle olsa gibi cümleler kurmak komik.Bende öyleydim ama yeni anladım herşey bizim elimizde karşımızdaki insanı iyi de yaparız kötü de neyse çok uzattım inş herkes mutlu olur Smile
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 3 Ekim 2008 - 15:11

Ben Aşka Artık İnanmıyorum..

Aşk Yoktur da Demiyorum Vardır Ama Senden Daha İyisini Bulana Kadardır..

Ben Hep Böyle Gördüm.. Belki Gördüğümden Farklı Bir Aşk Görürsem O zaman İnanabilirim ..
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 3 Ekim 2008 - 16:51

aşk konusunda yardm istemek saçma fikrine katılmıorm başkası tabi ki düzeltemez ama insan herzamn görmesi gerekni göremez ya da olayları olduu gbi göremez hele de aşıkken...buyüzden olaya dışardan bakan birisi bazen en can alıcı noktayı hatrlatabilr sana gerçekleri görmeni sağlayabilr bu da durum neyse düzeltmene vesile olur! ha bunu da her insan yapamaz o ayrı...

ha bide aşk vardır ama geçici bişedir yerini birinin almasına gerk yok sebepsiz yere de bitebilr çnkü çok yoğun yaşanan bi duygudur bu da çabuk harcanmasına sebep olur çoğu zamn ama yerini sevgiye bırakabildimi önemli olan budur... Smile
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 3 Ekim 2008 - 18:47

sPonGeBobB demiş ki:
aşk konusunda yardm istemek saçma fikrine katılmıorm başkası tabi ki düzeltemez ama insan herzamn görmesi gerekni göremez ya da olayları olduu gbi göremez hele de aşıkken...buyüzden olaya dışardan bakan birisi bazen en can alıcı noktayı hatrlatabilr sana gerçekleri görmeni sağlayabilr bu da durum neyse düzeltmene vesile olur! ha bunu da her insan yapamaz o ayrı...
evet insan aşıkken gerçekleri göremez birileri yardım eder ve görür ama aşık biri mantığını değil kalbinin sesini dinler.yani sana ne derlerse desinler sen kalbinde ne hissediyosan değişmez belki fiilen değiştirirsin ama duygularını bi başkası değiştiremez insanın duygularındaki değişikliği sadece kendisi yapar başkası sadece ne yapması gerektiğini onun için neyin doğru olduğunu söyler evet yardım etmiş olur ama sevmesinden vazgeçiremez(gerçekten seviyosa) bence bu yardım değildir herşey insanın kendinde biter.
eğer birilerinden yardım istiyosak zaten bazı şeyleri görmüşüz demektir.Görmeyen insan yardıma ihtiyaç bile duymaz aşkını yaşar Smile
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 3 Ekim 2008 - 19:21

evet insan aşıkken gerçekleri göremez birileri yardım eder ve görür ama aşık biri mantığını değil kalbinin sesini dinler.yani sana ne derlerse desinler sen kalbinde ne hissediyosan değişmez belki fiilen değiştirirsin ama duygularını bi başkası değiştiremez insanın duygularındaki değişikliği sadece kendisi yapar başkası sadece ne yapması gerektiğini onun için neyin doğru olduğunu söyler evet yardım etmiş olur ama sevmesinden vazgeçiremez(gerçekten seviyosa) bence bu yardım değildir herşey insanın kendinde biter.
eğer birilerinden yardım istiyosak zaten bazı şeyleri görmüşüz demektir.Görmeyen insan yardıma ihtiyaç bile duymaz aşkını yaşar Smile[/quote]

hayır demek istediim bu diil Smile onun için neyin doğru olduunu söler yardm etmiş olr ama sevmesnden vazgeçiremez demişsin bn bunu kastetmiorm yardm derken... tabi ki sevmesinden vazgeçiremez ama doğru demek illa vazgeçmesi demek diil zatn...ha bi de buarada aşık biri illa kalbini dinler die bi genelleme yapamazsın ki yapıosan da en azından ben bunun dışında kaldım demktr Smile ister cesaretle ilgili dersin istersen iradeyle ama mantııyla hareket eden de olur kalbiyle de bu yapı meselesi Smile
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 3 Ekim 2008 - 20:22

yapı meselesi değil aşkın olduğu yerde mantık ölür sende demişsin ya aşık olan kötü yanlarını göremez diye işte bu yüzden insan aşık olunca mantığını kullanamaz mantığı onu yönetiyosa seninde dediğin gibi aşk bitmiş sevgi başlamıştır yani kısaca gerçekten körkütük aşık olan bi insana kendisinden başka kimse yardım edemez zamanımızda böyle aşklar kalmadığı içinde herkes yardım edebiliyo tabi senin düşüncen de doğrudur ama ben buna inanıyorum
ha bu arada doğru demek sevmesinden vazgeçirmek değil demişsin zaten aşkını iyi yaşayan biri yardıma ihtiyaç duymaz vazgeçmek zorunda olan zor durumda olan yardım ister Smile
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha

MesajKonu: Geri: Aşk Doktorunuz :)   Aşk Doktorunuz :) Icon_minitimeCuma 3 Ekim 2008 - 21:44

kötü yanlarını göremez diil görmesi gerekenleri göremez Smile sn bunları hep vkötü yanları , ayrılması gerktii faln gbi yoruosun ama bnm demk istediim böle diil bunun dışnda görmesi gerkn bi sürü şey olur mesela arada yaş farkı olur bu onun kötü yanı diildir ama görmesi gerekn bişedir gbi... Smile görmesi gerekenleri görememesi mantıksızlık diildir Smile
zor durumda olmak da sadce vazgeçmk zornda olmk diildir sn biras dar açıdan bakıosun olaya ya da şöle dielim herkes yaşadıı kadr bilir tecrübe eder bn bunları böle görüorum snde öle bunlar yoruma açık konular oyüzden kesin yargı verilemez Smile

Aşk Doktorunuz :)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki