Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

EV ARKADAŞI ARKADAŞIM OLURMUSUNUZ ???

YazarMesaj
muster2005
Yeni Üye
Yeni Üye
muster2005

Erkek
Yengeç Yılan
Katıldığı Yer : ANTALYA
Puanı : 0
Rep Gücü : 35555

EV ARKADAŞI ARKADAŞIM OLURMUSUNUZ ??? Empty
MesajKonu: EV ARKADAŞI ARKADAŞIM OLURMUSUNUZ ???   EV ARKADAŞI ARKADAŞIM OLURMUSUNUZ ??? Icon_minitimePtsi 17 Mayıs 2010 - 7:36

SELAM ;ISPARTA DA şehir merkezine cok yakın bir mahallede bulunan evime bay yada bayan (ögrenci ,işci,emekli,dul,yetim hiç farketmez )sadece yanlızlığımı bir nebzede olsa uzaklaştıaracak ev arkadaşı arıyorum evim dayalı ve döşeli aynı zamanda da kaloriferli 3+1 olup ev arkadaşımIın hiç bir masrafı (Kira ve yiyecek dahil )olmayacak ve cinsiyeti yaşı yada mesleği ne olursa olsun fark etmez kısa süreli yada uzun süreli sadece benim yanlızlığımı giderecek birini arıyorum ciddi ve samimi olanlar sanalcı olmayanlar muster2005@hotmail.com adresine mesaj yada tlflarını bıraksınlar ben arayayım saygılarımla

EV ARKADAŞI ARKADAŞIM OLURMUSUNUZ ???
1 sayfadaki 1 sayfası