Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Baba Kızını Parayla İş Adamına Sattı

YazarMesaj
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Puanı : 0
Rep Gücü : 1043549

Baba Kızını Parayla İş Adamına Sattı Empty
MesajKonu: Baba Kızını Parayla İş Adamına Sattı   Baba Kızını Parayla İş Adamına Sattı Icon_minitimePerş. 2 Şub. 2012 - 7:06

12 YAŞINDA, BABASI TARAFINDAN SÖZLEŞMEYLE SATILDI

Bugün 18 yaşında olan E.Y., iddiaya göre 2006 yılında, henüz 12 yaşındayken babası Osman Y. tarafından, oğlunun çalıştığı inşaat malzemeleri dükkanının sahibi Yusuf A.'ya 5 bin lira karşılığında satıldı. Küçük kızın babası ile işadamı arasında yapılan satış, sözleşmeyle de imza altına alındı. E.Y.'nin vesikalık fotoğrafının da yapıştırıldığı sözleşmeye, "Kızımı 5 milyon '5 bin TL' liraya sattım. 12 Şubat 2006 tarihi itibariyle kızım E.Y.'yi Yusuf A.'ya teslim ediyorum. Parayı peşin aldım. Yukarıdaki tarihten itibaren Yusuf A.'nın kontrolünde olacaktır. Baba olarak rıza gösteriyorum' dedi. İmzalandı" diye yazıldı. Sözleşmenin en altına ;küçük kızın ismi açılarak "E.Y.'ye soruldu. 'Babamın rızasını ben de kabul ediyorum' dedi. İmzaladı" diye ;yazılarak, küçük kızın imzası alındı.

ÖĞRETMEN ORTAYA ÇIKARDI

Eşinden ayrıldığı belirtilen ;4 çocuk babası Yusuf A., küçük kızı ilk olarak Kemer'de bir otele götürdü ve burada tecavüz etti. İşadamının evinde tutulan ilköğretim 6'ncı sınıf öğrencisi E.Y.'nin, durumu okuldaki öğretmene anlatmasıyla satış ve tecavüz ortaya çıktı. Rehberlik öğretmeninin sınıfa, "Canınızı sıkan ;bir olayı yazarak anlatın" ;sorusu üzerine ağlayarak sınıftan kaçan E.Y., tuvalete saklandı. Ardından giden öğretmen, E.Y. ile konuştu. E.Y., ağabeyinin patronuna babası tarafından satıldığını söyleyip, Yusuf A'nın kendisine tecavüz ettiğini anlattı.
http://www.univ.yetkin-forum.com

Baba Kızını Parayla İş Adamına Sattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-