Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Sosyal bilimler Yüksek lisans'i hangi üniversitede yapmaliyim??

YazarMesaj
sisim24

sisim24

Kadın
Terazi Kedi
Katıldığı Yer : Hollanda
Puanı : 5
Rep Gücü : 27777

Sosyal bilimler Yüksek lisans'i hangi üniversitede yapmaliyim?? Empty
MesajKonu: Sosyal bilimler Yüksek lisans'i hangi üniversitede yapmaliyim??   Sosyal bilimler Yüksek lisans'i hangi üniversitede yapmaliyim?? Icon_minitimePaz 19 Mayıs 2013 - 15:31

Arkadaslar ben Hollanda'da Lisans egitimimi bitirmek uzereyim. Sosyalim bilimler ogretmenligi bolumunu egitim fakultesinde okuyorum. Turkiye'de yuksek lisans icin burs kazandim. Bogazici icin gec kaldim ama Sabanci ya basvurma imkanlarim var hala..

Ancak dogru bir secim mi yapiyorum bilmiyorum. Istanbul'da hangi universitede yuksek lisansimi yapmaliyim? sosyal bilimler fakultesinin en kaliteli olan universite hangisidir??

Ayrica elbette egitim kalitesi disinda kampus hayati, universite kulturu, sosyal faaliyetler falan da cok onemli. Bana fikir verenler var mi??

Umarim yardimci olanlar olur! tskler..

Sosyal bilimler Yüksek lisans'i hangi üniversitede yapmaliyim??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-