Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ

5 posters
YazarMesaj
mferkan
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
mferkan

Erkek
Yengeç Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 0
Rep Gücü : 40061

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Empty
MesajKonu: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimePtsi 8 Eyl. 2008 - 21:12

SELAM GENÇLER
eMRe_djLazzBoy

eMRe_djLazzBoy

Erkek
Yay Kedi
Katıldığı Yer : Trabzon
Rep Gücü : 39998

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008 - 11:15

Ben teknikerim 2 yıLLık okuyom
http://www.herkesdinlesin.com/mc_lazzboy
mferkan
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
mferkan

Erkek
Yengeç Kedi

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008 - 22:12

olsun sende bizdensin Smile bilg olsun tastan olsun
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Rep Gücü : 40066

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008 - 22:20

bende ceryancıyım ben olmadan bişe yapamassınız hehehehe Crying or Very sad
mferkan
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
mferkan

Erkek
Yengeç Kedi

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008 - 22:29

1767;de Joseph Priestley, elektrik yüklerinin birbirlerini, aralarındaki uzaklığın karesiyle ters orantılı olarak çektiklerini buldu.

19. yüzyılın başında Alessandro Volta, elektrik pilini icat etti. Davy, 1808;de elektrik akımı taşıyan iki kömür elektrotu birbirinden ayırarak bir ark oluşturmayı başardı. Ve böylece elektriğin ışık ya da ısı enerjisine dönüşebileceğini gösterdi. 1820;de Hans Christian Orsted, içinden elektrik akımı geçen bir iletkenin yakınındaki bir mıknatıs iğnesinin saptığını gözlemleyerek, elektrik akımının iletken çevresinde bir magnetik alan oluşturduğu sonucuna vardı.

Elektriğin laboratuar duvarlarını aşıp sanayideki ve günlük yaşamdaki yerini alması süreci 19. yüzyılın ikinci yarısında başladı. Zénobe-Théopline Gramme, elektrik enerjisinin havai hatlar aracılığıyla etkin bir biçimde iletilebileceğini gösterdi
mferkan
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
mferkan

Erkek
Yengeç Kedi

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008 - 22:31

sen olmasanda bulan bulmustur zaten ruhları şad olsun fazla msj sayısı elde etmek için lütfen msj göndermeyin yani fazla msj atana madalya takmıyoruz
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha
Katıldığı Yer : İstanbul
Rep Gücü : 40068

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008 - 22:43

biras sakin arkadşlar...! amacının ve kastettiinin bu olduunu sanmıorum gerginlie gerek yok Smile
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Rep Gücü : 40066

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008 - 22:44

sayın moderatör benim öyle bi niyetim yok madalya versen de istemem zaten sadece espri mahiyetinde yazmıştım nasıl böyle bi düşünceye kapıldın anlamıyorum ben olmadan birşey yapamazsınız derken elektiriği ben buldum da demedim Lütfen anlamadığınız yerde sorun ne demek istedin diye...
EsaLeTMc
Yeni Üye
Yeni Üye
EsaLeTMc

Erkek
Ikizler Yılan
Katıldığı Yer : istanbul
Rep Gücü : 39592

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ Icon_minitimeSalı 11 Kas. 2008 - 19:46

Selam Arkadaslar Dalgaya Gerek yok Bu Mahsum Arkadasınız cyclops Vala Bilg Müh. Hakkında Hıc Bırsey bılmıyor Ticaret Meslek Lisesi Ögrencisiyim ben Son Sınıf Bölüm Bilişim Teknolojileri Teknik Servis Nasıl Bilg. Müh. Olabılırım Yada Bölümüm üzerinde Nasıl Ilerlıye bılırım yada Bana Güzel Bi Bölüm Söyleyin Ünivertidede Question
http://www.herkesdinlesin.com/rapstyle-esaletmc

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-