Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Terapi.....!!!

2 posters
YazarMesaj
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha
Katıldığı Yer : İstanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 40026

Terapi.....!!! Empty
MesajKonu: Terapi.....!!!   Terapi.....!!! Icon_minitimeSalı 9 Eyl. 2008 - 22:50

işte böyle gideceksin salına salına ardına baka bakaaa.. kimi bekliorsunda bakarsın ardından demezlermi adama , sen bir gurursuzu sevmedinki gelsin ardındann, o asilce sevdi ve asilce gittiii. çekeceginden kuskunmu vardıda , şimdi elem içinde ağlarsınn , görünen köy misali varmıydı gerek klavuza? şimdi yerli yersi ağlama vaktidir cevrendekilere ne yapacağım die sorma vaktidir alacağın cvabı ben söyleyim güzelim
Bilmiyorum diiyeceklerr. Kimin gücü yeterki zamanı geri cevirmeye , öyleyse sen sadece susmayı dene ilk gittiğin gibi güçlü sansınlar seni. bu beni daha mutlu eder. Artık hoşçakal deme zamanı amma sen hoşçakalmayı bile hak etmiyorsun ,, Sevmenin ve sevilmenin hakkını verebilenindir o. SAna sölenecek tek bir sözüm var şimdi bu ömrü svgiye hasret mecnun misali yaşaman dileğimleeee..
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Rep Gücü : 1043633

Terapi.....!!! Empty
MesajKonu: Geri: Terapi.....!!!   Terapi.....!!! Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008 - 5:59

Fatih YeşilGün-Senle Açamam

Çok Güzel Bi Şarkı Bu Sözlerde Şarkının içindeki Şiiri süper Paylaşım için tşk Smile

Bide Fatih Yeşilgül ün Tek Tabancayım Şarkısı var oda Çok Hoş.. O şarkıyada Güzel Bir Şiir Yazmış..
Sözleri Şöyle ;
Gidene Kal Demek Bizim İşimiz Değil Yakışmazda... Perçeminden Tutamam Ayağına Prangalar da Vuramam!! Gel Diye Hiçkimseyi Çağırmadım. Gidişinde Gelişin Gibi Senin Kadar !! Şimdi Neden Kal Demedim Diye Beni Suçlarsın !! Hani Aklın Kendine Yardı ? Hani Zaman Herşeyi Bir.. Bir.. Sarardı ? Şimdi Niye Yanarsın Beni Niye Suçlarsın ? Unuttun mu Gittiğin Gün Hani Bana Birşey Olmaz Diyordun Diyerek Üzüntümü Hafife Almıştın Aşkıma Yandığımda Sen Bunu Anlamamıştın Ayrılığa Yanması ASALETİMDENDİR ! Ayrılığa Yanan mı Yanancak ? Yanacak Ayrılık Bile Bulamayan mı ? İşte Sen Bunu Bile Anlayamamıştın..

Şimdi Sorma Sırası Bende. Ne Olmuşki Bana Yine Söylüyorum Sadakat Bendeyken DalaVere Sendeydi !! Sükünat Bendeyken Hiddet Sendeydi ! Giden Sendin Viran Olan Yine Sen !

Evet Doğruyu Söylemişim Ne De İyi Etmişim Bir Daha Söyleyecem.. İyi Dinle Hemde En Keskininden !!

BANA HİÇBİRŞEY OLMAZ BEN AŞK ADAMIYIM !!

Bir Merdiven Dayadım Göğe Bulutlara Tırmandım Mutluluk Koydum Cebime TEK TABANCAYIM...
http://www.univ.yetkin-forum.com
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha
Katıldığı Yer : İstanbul
Rep Gücü : 40026

Terapi.....!!! Empty
MesajKonu: Geri: Terapi.....!!!   Terapi.....!!! Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008 - 21:44

offf züpperrrmişşş sunny Mad

Terapi.....!!!
1 sayfadaki 1 sayfası