Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

TUĞBA EKİNCİ DEMET AKALIN'a Fena Yüklendi

2 posters
YazarMesaj
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha
Katıldığı Yer : İstanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 40138

TUĞBA EKİNCİ DEMET AKALIN'a Fena Yüklendi Empty
MesajKonu: TUĞBA EKİNCİ DEMET AKALIN'a Fena Yüklendi   TUĞBA EKİNCİ DEMET AKALIN'a Fena Yüklendi Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008 - 22:03

Konserlerine askeri elbiseyle çıkmayı alışkanlık haline getiren Tuğba Ekinci, geçenlerde asker desenli şort giyen Demet Akalın'ı ikaz etti.
Tuğba, "Ben çok fazla askerle, paşalarla yan yana geldim. Kendilerine bu tarz bir kıyafetle sahneye çıkıp çıkamayacağımı sordum. Onlar onay verdiği için de giydim. Üstelik o kıyafetleri hediye ettiler. Demet de onlardan hediye olmadıkça bu tarz kıyafetler giymesin. Bu bir nasihattır" dedi.
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Puanı : 0
Rep Gücü : 40136

TUĞBA EKİNCİ DEMET AKALIN'a Fena Yüklendi Empty
MesajKonu: Geri: TUĞBA EKİNCİ DEMET AKALIN'a Fena Yüklendi   TUĞBA EKİNCİ DEMET AKALIN'a Fena Yüklendi Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008 - 22:08

bana ne ya ne halt yerlerse yesin gıcık oluyorum zaten şu ünlülere kıskandığımdan değil de insan olmadıklarından dolayı...

TUĞBA EKİNCİ DEMET AKALIN'a Fena Yüklendi
1 sayfadaki 1 sayfası