Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....

YazarMesaj
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40361

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER.... Empty
MesajKonu: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER.... Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008 - 20:45

• GÖZLERİNİN DALDIĞI NOKTADA BEN VARIM, ÇÜNKÜ O AN BEN SENİ DÜŞÜNÜYORUM.
  • Ben sende imkansızlıkları sevdim fakat asla umutsuzlukları değil.
  • AŞK BİR KUM TANESİ İSE SANA KUMSALLARI VEREYİM
  • Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı....
  • Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi...
  • Sen benimdin,rüyanın görkemiyle doldum.Ben uykuda sultandım,Uyanınca hiç oldum...
  • Hiç kimse beni kendinden nefret etmemi sağlayacak kadar alçaltamaz.
  • Sen uçurumun kenarında bir çiçek olsaydın hayatım pahasına da olsa seni sulardım.
  • Bir gün biri çıkıpda güneşe adını buzla yazarsa bil ki o seni benden daha çok seviyor...
  • Gülmek senin için bir tutku olsun,bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
  • RUHUN DİLİ BEDENDİR, KALBİN DİLİ İSE SEVGİDİR
  • Sahte göz yaşların tuzlu sudan farkı yoktur
  • Karanlıklara sitem edeceğimize, hepimiz karanlıkta bir mum yaksak, karanlıklar aydınlığa dönerdi.
  • Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Asığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERİ GÖZLERİNE
  • Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. Ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir..
  • Bir silahım olsaydı, bir silahım..Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden,Ve sensizliği alnın tam ortasından vururdum
  • Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri.
  • Her şey paylaşıldıkça küçülür, paylaşıldıkça küçülmeyen tek şey SEVGİDİR..
  • NE ZAMANKİ,DENİZLER GÖL,GÖLLER DENİZ OLURSA,KAYALARDA NİLÜFER, AĞAÇLARDA GÜL BİTERSE,GÜNEŞ KARARIR,AY ÇİMENLER ÜSTÜNE DÜŞERSE,İŞTE O ZAMAN seni unutur başkasını severdim.....

• Gülmek için mutluluğu beklersen tebessüm bile edemeden ölürsün.

• gözlerimi kapattığımda seni göremediğim gün seni sevmekten vazgeçmişim demektir

• Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi
  • Dudakların gibi sıcaktı..kahveyi bıraktım.. Dumanında hayalin vardı..sigarayı bıraktım.... Rüyalarımda sen vardın , uyumayı unuttum bir seni unutamadım
  • Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok...

• Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya..

• Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileği ile.

• Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin2 diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

• geldiğin zaman boşluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.

• kahkaha korkunun ve şeytanın tek düşmanıdır belkide ölürken yapılacak son şey gerçeğe kahkaha ile gülmektir.

• SENİ PAYLAŞMAK YERİNE OLMAMANI YEĞLERİM

• kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür

• insanlar özgür olarak doğar,ama her yerde zincire vurulmuş olarak yaşarlar.
  • eğer dünya hakkında birazcık bir şey anlamak istiyorsak hınçtan ve nefretten arınmamız gerekir
  • yıldız kümelerini ilk keşfedip ad veren aşıklardır****Bakışlarını kaldır ama bakma bana
  • Sevgili kardeşim ne zaman bir sal yapacağız kendimize ve yelken açacağız gökyüzünden aşağıya

• Aşk karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır.

• Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğimki bir daha cennetine dönemeyeceksin!

• Uçurumun kenarında bile olsan gülümse.Sırf hayata gıcıklık olsun diye.

• Kalbim seni sevmeyecek kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir

• Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

• İnsanları çılgına çeviren şey bu günün deneyimi değil, dün olan bir şey için pişmanlık duymak ve yarının getireceklerinden korku duymaktır.
http://www.univli.com

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-