Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....2...

YazarMesaj
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40361

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....2... Empty
MesajKonu: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....2...   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....2... Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008 - 21:04

• KENDİ BAHÇESİNDE DAL OLAMAYAN BİRİ, GIRMIŞ BAHÇEME AĞAÇLIK TASLIYOR
  • Aşk;verdiğinize pişman olmadığınız sevginizdir.
  • Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez..
  • Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur (
  • Dal Rüzgarı Affetmiştir, ama kırılmıştır bir kere
  • BİR ŞEYİ SEVMENİN YOLU, ONUN KAYBOLABİLECEĞİNİ BİLMEKTİR.
  • Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.
  • aşk bir duygu olarak göz, gönül ve kulak menfezleriyle insanin iç alemlerine akar; vuslata dek bir baraj gibi şişer, bir çığ gibi buyur, ve bir alev gibi onun her yanını sarar. Aşk vuslatla noktalanınca her şey durgunlaşmaya yüz tutar; ateş, söner baraj boşalır, çığda dağılır gider.
  • el ele iki zayıf dal gibi,sıcakta titreşmektir.acıyı ve sevinci,soğukta üleşmektir
  • Eğer kişi;hem akıllı hem de çalışkan ise takdir et,akıllı değil,çalışkan ise dikkat et,akıllı olup tembel ise ikaz et,hem akılsız hem de tembel ise İMHA ET..
  • Bir tanem, iki değil üç tanem... biri sen biri ben biri belli olacak benimle evlenirsen...!
  • Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!
  • Bin yıl ömrüm olsaydı bin yıl seni severdim,bin yıl sevseydim bin yıl daha isterdim...!
  • Biz isyankar sokaklarda büyüdük anlamayız bazıları gibi ballı ekmek yemekten biz 15 yaşında dünyaya 18 yasında kasıp kavurmakta olan aşklara isyan ediyoruz.bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi satmayız 10 kuruş için sevdiklerimizi
  • Her zaman doğruyu söyle..Ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın
  • ALLAH'IN SANA VERECEĞİ EN BÜYÜK CEZA MUTLULUK OLSUN ; AĞLAMAK İSTE FAKAT GÖZ YAŞLARIN İÇİNE AKSIN
  • Aşkımın suya düşeceğini bilseydim balık olurdum
  • BİR ÖMÜR Kİ ELLERİMİZDEN MASUMCA KAYIP GİDİYOR SEVDİKLERİMİZE BİLE YETMEDEN
  • Anladım işi, Sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış.
  • başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman...
  • o kalbinde taşıdığın şeyin sevgi olduğundan emin olmalı insanlar.haydi aç kalbini
  • eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev daha sonrada istersen beni ama beni ;beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin çünkü ben seni öyle sevdim.
  • HAYAT BU İNSAN HER ZAMAN GÜLMEZ SEVDA BU YÜZYIL GEÇSE DE ÖLMEZ...
  • "diyorlar ki çıkmazmış bu rüya...sen kim,ben kimmişim güya..."
  • her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez,bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurumun kenarındayken bile gülümseyeceksin
  • yüksek tepelerde hem kartala hem de yılana rastlanır...ama birisi oraya uçarak diğeri ise sürünerek gelmiştir....
  • yokluğunda büyüttüm bu sevdayı,bunu varlığına bağışlıyorum
  • ya hiç gelmeseydin..gelişinle zuhur etmeseydin içimde
    ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de

• Hayat yaşandığı kadardır. Ötesi ya hatıralarda bir iz, ya da hayallerde bir umuttur. Hüsranı ise bir tek yerde kabul edebilirim: O da yaşamaya olanak varken yaşayamamış olmaktır.
  • Sevipte sevdiğine seni seviyorum diyememek ne kadar acıysa sevilipte sevildiğini bilmemek de o kadar acıdır.
  • Taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir...
  • MAVİLER GİYER DENİZ OLURUM.YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM.BELİ OLMAZ BELKİ BİR GÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM.
  • "Fantazi, bilgiden daha önemlidir."
  • SEN BAZEN EN ZİFİRİ KARANLIK GECEMİN GÜNEŞİ, SEN BAZEN YAŞANACAK HAYATIN CESARET VERECEK MUTLULUK YANI, SEN BAZEN VE HER ZAMAN SEVGİMİN TEK NEDENİ...!
  • insan sahte para yapar ama daha çok para sahte insan yapar...
  • Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın
  • İnsan bir defa aşık olur geride kalanlar ise sadece bir tutkudur
  • insan en çok reddettiği şeye yakındır.
http://www.univli.com

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....2...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-