Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3...

3 posters
YazarMesaj
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40361

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3... Empty
MesajKonu: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3...   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3... Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008 - 21:07

• Güzel bakan güzel görür,güzel gören güzel düşünür,güzel düşünen hayattan lezzet alır.
  • Her hatırlayış evvelinde unutmayı saklar bilir misin?Ve bilir misin ben seni bir dem olsun UNUTMADIM!...
  • SENİ SEVİYORUM! diyen dillere değil...Senin için AĞLAYAN GÖZLERE inan...
  • özünde soyluluk yoksa insanın taç da giyse soysuzdur !!!
  • Ahlak olmayan yerde kanun bir şey yapamaz
  • güllerimiz olsun kırmızı ve beyaz.. kırmızı güller senin, beyaz güller benim.. beni unutursan kırmızı güller solsun ..seni unutursan beyaz güller kefenim olsun
  • GÖZ;GÖZÜ GÖZLEYEN GÖZLERİ GÖZLER..
  • Soytarılık etmeden güldürebilmek seni ekmek çalmadan doyurabilmek ve haksızlık etmeden doğan güneşi içime süzebilmek gibi mülteci isteklerim oldu ara sıra bilmiyorsun...
  • Bana dünümü geri getirin, ben size yarınlarımı vereyim
  • Aşık Olmak Bana Okyanusları Hatırlatırdı...Benim Aşık Olmam,Benliğimin Beni Acıtan Bütün Sırlarını Bir okyanusta Eritmek Anlamına Gelirdi.
  • Aşk dudaklarında kahkaha değil gözlerde ki yaştır.Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgi bulmaktır.
  • Aşk dudaklarında kahkaha değil gözlerde ki yaştır.Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgi bulmaktır.
  • Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak degil, sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır...
  • yasamda savaşları her zaman güçlü olanlar kazanmaz eninde sonunda kazanan kazanabileceğine inanandır.
  • EĞER BİR GÜN BULUŞACAĞIMIZ YERE GELEMEZSEM.
    DÜNYANIN BÜTÜN RENKLERİNDEN OLUŞAN BİR DEMET .ÇİÇEK YAPTIR.
    ÇÜNKÜ BENİ SENDEN AYIRACAK OLAN TEK KUVVET ÖLÜM BENİ YAKALAMIŞ
    DEMEKTİR.

• Sevmek Seni Seviyorum Demek Değil..... Seni Seviyorum Derken Titremektir.
  • GELDİĞİ ZAMAN BOŞLUK DOLDURANLARDAN DEĞİL DE GİTTİĞİ ZAMAN YERİ DOLMAYANLARDAN OLMAK İSTERDİM
  • insanların yaptığı sahte paralar gibi paralarında yaptığı sahte insanlar vardır
  • İnsanlar;çiçekleri severler ama koparırlar,ağaçları severler ama keserler,hayvanları severler ama avlarlar. Birisinin bana "Seni Seviyorum"demesinden çok korkuyorum!!!
  • SENİ BENİM KADAR SEVENLER SANA BENİM KADAR HASRET KALSIN!!!
  • BİR DÜŞMANI AFFETMEK,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.
  • Karlı bir çam ormanında nefes almak bahtiyarlığına benzer seni sevmek...
  • Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer, sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak, hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demek ki sevilmişiz.
  • ÖLÜMDEN DEĞİL DE ÖLÜMLERDEN KORKARIM,ÇÜNKÜ İLKİNDE BEN VARIM,İKİNCİSİNDE SEVDİKLERİM
  • Bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense
  • HAYATTA BAZI ŞEYLER PARAYLA SATIN ALINMAZ.BUNLAR-
    DAN BİRİSİ SEVGİDİR.

• İNSANLAR AYA BENZER ÇÜNKÜ KİMSEYE GÖSTERMEDİKLERİ BİR KARANLIK YÜZLERİ DAHA VARDIR.
    *BUGÜN SENİN İÇİN BİR BAŞKASINI TERKE DEN YARIN BİR BAŞKASI İÇİN SENİ TERKE DER.
    *EĞER BİR FİKRE YETERİNCE BAĞLI KALIRSANIZ O FİKİR ARTIK SAYGIDEĞER HALE GELMİŞ DEMEKTİR.
    *AŞKA BURUN KIVIRMAYIN O ÇÖL ORTASINDA YEMYEŞİL BİR BAHÇEDİR O BAHÇEYE LAYIK BİR BAHÇIVAN OLMAK İÇİN HER BİTKİNİN SÜREKLİ BAKIMA İHTİYACI OLDUĞUNU UNUTMAYIN
    *İNSANLARI CAHİL VE APTAL OLDUKLARI ZAMANLARDA BİLE DİNLE ÇÜNKÜ HERKESİN YAŞANMIŞ BİR HAYAT HİKAYESİ VARDIR
    *DÜNYADA BIRAKACAĞIN EN BÜYÜK MİRAS DÜRÜSTLÜKTÜR
    *YELKENİNİ RÜZGARA GÖRE AYARLA ÇÜNKÜ HAYAT DENİZDE KARŞILAŞTIĞIN DALGALARLA DEĞİL GEMİYİ LİMANA YANAŞTIRIP YANAŞTIRAMADIĞINLA İLGİLENİR

• Bana hayati 2 şey sevdirir;AŞK ve ÖZGÜRLÜK... Askım için canimi bile veririm...ama özgürlüğüm için askımı da feda ederim!!
  • Aşk dünyanın en tatlı mutluğuyla en derin acısından yaratılmıştır.
  • İnsan ya dosttur sana ya düşman;ya hiç yokmuşsun gibi unutulursun ya da bir an olsun çıkmazsın akıldan
  • Bu şehrin üç yerinde üç ayrı gözyaşım var; biri seni ilk gördüğüm yerde, biri beni ilk öptüğün yerde, biride ya beni terk edip gideceğin ya da daima seveceğin yerde...
http://www.univli.com
chatlaxsyhelish
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-

Kadın
Yengeç Maymun
Katıldığı Yer : MERSIN
Puanı : 0
Rep Gücü : 39277

MesajKonu: Geri: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3...   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3... Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009 - 8:25

Embarassed Embarassed emegın saqlık Smile
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 39308

MesajKonu: AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3...   AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3... Icon_minitimeCuma 20 Şub. 2009 - 2:10

EMEGINE SAGLIK HEPSI BIRBIRINDEN GÜZEL ANLAMLI SÖZLER Smile

AŞK ÜZERİNE SÖYLENMİŞ GÜZEL SÖZLER....3...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-