Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap

4 posters
YazarMesaj
PeTrİcK
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
PeTrİcK

Kadın
Ikizler At
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 39928

''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap Empty
MesajKonu: ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap   ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap Icon_minitimeC.tesi 6 Ara. 2008 - 15:20

''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap Benikimengellemis
Daha önce burada bunu sizi kimin engellediğini bulmanın yolunu yazmıştık ama çok fazla kullanıcı bunu anlamadıklarını dile getirdi.Bizde şimdi size kendimiz beni kim engellemiş sorusunun cevabını bulacağınızı göstereceğiz.
İlk olarak geçen yazımızda yazanlara bakalım:

Bunun için yapmanız gerekenler ise şöyle: Önce listenizdeki kişiye Messenger açıkken sağ tıklayıp Görünüm / Profil seçeneğini seçin. Açılan sayfada ise soldaki resmin altında Profil ayrıntılarını göster seçeneğini göreceksiniz. Bunu seçerek işleme devam ediyoruz. Karşınıza çıkan sayfada Web Görünümü ve Messenger Görünümü şeklinde iki kısım olacak. Şimdi engellendiğimizi nasıl anlayabiliriz ona bakalım: Eğer Web Messenger görünümü ve Messenger görünümünün ikisini de bu sayfada görebiliyorsanız bu kişi sizi engellememiş oluyor. Ancak Messenger görünümü kısmı bu sayfada yer almıyorsa bu kişi sizi engellemiş demektir.
Burada anlamayanlar varsa yeni anlatımımız:
Şimdi msne girdiniz.Sizi engellediğini düşündüğünüz kişinin üzerine gelip sağ tıklayacaksınız.Sonra görünümden profil seçeneğini seçin.Çıkan sayfada profil ayrıntılarını göstere tıklayın.Şimdi karşınıza web görünümü ve messenger görünümü çıkacak.Onların ikisinizde görüyorsanız engel yoktur ama sadece web görünümünü görüyorsanız engellenmişsinizdir.
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Rep Gücü : 1043759

MesajKonu: Geri: ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap   ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap Icon_minitimeC.tesi 6 Ara. 2008 - 15:51

Neutral Neutral
http://www.univ.yetkin-forum.com
PeTrİcK
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
PeTrİcK

Kadın
Ikizler At
Rep Gücü : 39928

MesajKonu: Geri: ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap   ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap Icon_minitimeC.tesi 6 Ara. 2008 - 16:09

Surprised
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40396

MesajKonu: Geri: ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap   ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap Icon_minitimeC.tesi 6 Ara. 2008 - 23:09

Bencede Mad
http://www.univli.com
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Rep Gücü : 41316

MesajKonu: Geri: ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap   ''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap Icon_minitimePaz 7 Ara. 2008 - 19:33

biliyo musunuz ben bunu tesadüfen keşfetmiştim öyle bakınırken anladım süper bişey Very Happy

''Beni kim engellemiş''; sorusuna cevap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-