Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

SeLam Larr Ben Öerrrr Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ

4 posters
YazarMesaj
oner_orde

oner_orde

Erkek
Yay Manda
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 39130

SeLam Larr Ben Öerrrr  Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ Empty
MesajKonu: SeLam Larr Ben Öerrrr Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ   SeLam Larr Ben Öerrrr  Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009 - 20:43

bundan uzun yıllar önce ruhların yaşadığı zamanda aşk sevgi yalancı ve çılgınlık varmış birgün bunların canısıkılmış çılgınlık hadi bi oyun oynuyalım saklanbaç ebede ben olim demiş sevgi ayın eteklerine yalancı çopün arasına ispiyoncu ayın arkasına aşk ise güllerin arasına saklanmış çılgınlık sevgiyi yalancıye ve ispiyoncuyu bulmuş ama aşk ı bulamamış ispiyoncu çılgınlık aşk güllerin arasında demiş çılgınlık güllerin arasına geçmiş aşk güllerin arasındasın biliyorum demiş ama bi cevap alamamış çılgınlık eline bir sopa almış ve vargüçüyle güllerin arasına vurmaya başlamış ahh diye bises gelmiş aşk neoldu diye sormuş çılgınlık ama bi cevap gelmemiş aşk güllerin arasından birden fırlamış elleri gözlerinde aşk neoldu diye sormuş çilgınlık bi cevap vermemiş aşk aşkın parmak larının arasından kan süzülüyormuş aşk ellerini gözlerinden çekmiş ve aşkın gözleri kör olmuş çilgınlık ben neyapdım diye yakınmaya başlamış aşk çılgınlık aşkın gözleri göroldu gözleride çılgınlık olsun demiş. umarım beyenirsiniz
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Rep Gücü : 1043766

MesajKonu: Geri: SeLam Larr Ben Öerrrr Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ   SeLam Larr Ben Öerrrr  Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009 - 21:08

hoşgeldin aramıza Smile
Hikayende güzelmiş emeğine sağlık Smile
http://www.univ.yetkin-forum.com
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Rep Gücü : 39350

MesajKonu: SeLam Larr Ben Öerrrr Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ   SeLam Larr Ben Öerrrr  Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009 - 21:10

EVET COK HOS BIR HIKAYE ELINE SAGLIK ARAMIZA HG ONER_ORDE
Smile

UNUTMAYIN KI PAYLASDIKCA COGALAN TEK SEY SEVGIDIRSeLam Larr Ben Öerrrr  Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ Deathnotejj0yj4
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Rep Gücü : 41323

MesajKonu: Geri: SeLam Larr Ben Öerrrr Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ   SeLam Larr Ben Öerrrr  Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009 - 13:46

aramıza hoşgeldin paylaşımlarının devamını bekliyoruz Smile

SeLam Larr Ben Öerrrr Bi HiKaYe YaZDıM UmArIm BeYeNiR SiNiZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» heyy millet ben geldim :)
» taze univli
» selam