Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

YURDUMUZDAN SEÇMELER

3 posters
YazarMesaj
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 41274

YURDUMUZDAN SEÇMELER Empty
MesajKonu: YURDUMUZDAN SEÇMELER   YURDUMUZDAN SEÇMELER Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009 - 16:09

Seyyar saticinin biri Anadol pikabiyla biseyler satmak için megafonuyla gürültülü bir sekilde baarmaktadir:
- Domates, biber, patlican...
Arkadan trafik polisi:
- Seyyar satici kenara çek!
Satici:
- Annasildi tamam!

uludag üniversitesi bahar senliklerinde geçiyo olay. kalabaliktan uzak bi fakültenin yakinlarindaydik. 100 metre ileriye bi helikopter indi. aletten biri egilerek indi ve bi talebeye yaklasti. takriben 1 dakka konustuktan soora adam helikoptere bindi ve tekrar havalandilar. biz biraz sasirdik nooluyo diye ama esas bomba o talebeye adamin ne sorduunu sorduumuzda inmisti beynimize. adam adres sormus. benden bu kadar.

Ben... ben... ben... Haftasonu ÜSTÜ AÇIK SAHIN gördüm ben... Artik hiç bir sey beni sasirtamaz

bodrum'da veya datça'da küçük bi lokantanin caminda "23 saat açigiz" yaziyodu Smile) hizmet hizmet bi yere kadar di mi, biraz da kendimize zaman ayiralim.

izmir konakta bi köfteci gördüm adam tezgahini açmis çig köfte satiyo kocaman da bi tabelasi var önünde fiyatlarin yazdigi...Aynen iletiyorum: Kampanya ...TANE: 125 bin 2 TANE 300 bin

Abi çaycinin prensibi olur mu, demeyin. Bizim çaycinin cama yazdigi yazilar bunlar:
1. Sicak çay 150.000.TL.
2. Saat besten sonra çay yoktur, israrci olmayiniz.
3 Tek çay için yukari çikamam gelip kendiniz alin

Bilen bilir; Ankara'nin genelevi Bentderesi adli semttedir. Yakin bi arkadasim var. Lise çaglarinda çocugun biti kanlaniyo, Bentderesi'ne giden bi dolmusa biniyo ve genelevin tam karsisindaki dolmus duraklarinda iniyo. Ancak yeri tam olarak kestiremediginden birine sormaya karar veriyo. Yoldan geçen orta yasli bi amcaya soruyo:
- Abi Bentderesi Lisesi nerede acaba?
Adam bozmadan karsilik veriyo:
- Aha kerane karsida.

Bir gün Bakirköy-Taksim dolmusuna binmistim. Aracin ön konsoluna harfli sticker'larla sunlar yazilmisti: TÜRK SOFÖRÜ EN IÇTEN DUYGULARIN INSANIDIR E, ne var ki bunda, demeyin; devamini okuyun: KEMAL
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 39301

MesajKonu: YURDUMUZDAN SEÇMELER   YURDUMUZDAN SEÇMELER Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009 - 18:10

Arrow Arrow cok güzel emegine saglik
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40354

MesajKonu: Geri: YURDUMUZDAN SEÇMELER   YURDUMUZDAN SEÇMELER Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009 - 23:05

Yurdumun Güsel İnsanlarının Mizah Anlayışına Bayılıyorum Ya Arrow
http://www.univli.com

YURDUMUZDAN SEÇMELER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-