Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Ben Deli Değilim

2 posters
YazarMesaj
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 39350

Ben Deli Değilim Empty
MesajKonu: Ben Deli Değilim   Ben Deli Değilim Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 4:29

Şizofren dediler bana deli dediler isyan ettim hayata dünyaya deli değilim ben diye
bir gün baktım ki dört duvar arasında ellerim bağlı oturuyom doktormuş gelen..
Yalvardım yakardım deli değilim ben diye sevgilim nerede diye.
beyaz önlüklü adam: buradakilerin hepsiBen Deli Değilim Smiliv dışarıdakilerden akıllı sen deli değilsin.
neydi dedim suçum aynaya bakerken konuşmam mı duvarlara dalıp konuşmam mı akan bir çeşmeye bakerken ağlamam mı.?doktor hiç bir şey demedi. ama ben devam ettim.
Aynaya bakerken Kendimi sevgimi sevdamı görürüm ben. ve anlatırım kendime tekrar tekrar sebebi bir gün kalbim sevgiyi unutmasın diye sevgilimi unutmasın diye.
Duvarlara bakar konuşurum ben. Benim Duvarımda onun resmi wardı koskocaman.. Bana hep derdi ben senin herzaman yanındayım.. Bak resmim bile duvaarında baş ucunda.. Ben birgün yanında olmazsam ona bak. yine söyle haykır bana olan sevgini. derdi. çeşmeye benzetirdi göz yaşlarımı. ne zaman onun yokluğunu hissetsem gözümden yaş akardı farkında olmadan usull usul.. Dayanamazdım onsuz bir güne deil bir saate deil bir dakikaya.. Ağlardım sessiz ve içten.. keşke bana okadar çok söz vermeseydi keşeke bana aşkım demeseydi. Doktor ben deli değilim.. çıkarın beni buradan ben sevgilimin yanına gitmek istiyorum. gözünün içene bakıyorum anlasana beni doktor.. onu çok özledim. sende olmaz deme.. ben neden buradayım doktor. Neden?
Bırak beni gideyim. Onun toprağını birkez daha koklayım miss kokan papatya kokusunu içime çeaaaim.Bizim sevdamızın adını papatya koymuştuk.. o kadar masum okadar güzel ve anlam taşıyon başka bir çiçek yoktu bizim içn. Son gittiğimde yine toprağı papatyalarla kaplıydı. Onlar solmadan ben bu hayatta kaybolmadan son bir kez daha gideyim doktor. Ne olur beni rahat bırak. Bana Naıl ilaçlar veriyorsun. İçim Kan ağlarken gözümden yaş akmıyor.
Duyamıyorum sevdanın kokusunuBen Deli Değilim Smiliv hissedemiyorum içtiğim suyun tadını.. Doktor Ben deli değilim. Ben çok sevdim. Ama aldılar onu elimden gömdüler diri diri toprağa. Son bikez gööreyim dedim. Kimse izin vermedi. o benim sevdiğim o benim aşkım dedim.
Kimse duymadı Doktor ddeli değilim
BEN.. DELİ DEĞİLİM:::..
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 41323

Ben Deli Değilim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Deli Değilim   Ben Deli Değilim Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 20:31

albino Sad sunny

Ben Deli Değilim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-