Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Serdar'ın Biyografisi...

+2
yeliz
serdaradres
6 posters
YazarMesaj
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40396

Serdar'ın Biyografisi... Empty
MesajKonu: Serdar'ın Biyografisi...   Serdar'ın Biyografisi... Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009 - 0:41

34 Yaşındayım Artvin Hopa Kökenli Doğma Büyüme Düzceliyim
5 Yıldır Antalyada Yaşıyorum Sürücü Kursunda Öğretmenlik Yapıyorum Ek İş Olarakta Oto Kuaför İşletiyorum
Hayattaki Herşeyden Mutluluk Çıkarmasını Bilen Ve Bu Mutlulukları Sewdikleri İle Paylaşmasını Sewen Paylaştıkça Daha Çok Mutlu Olan Biriyim
Maceracı Hayal Kurmasını Sewen Paylaşımcı Girişimci Araştırmacı Bir Kişiliğe Sahibim
Çocukluk Yıllarım Farklı Maceraları Koşturmakla Geçti Okul Yıllarım Başarılı Geçsede Üniwersitenin Kapısından Döndüm
Ticaret Hayatına Atıldım Oto Emlak Alım Satım - Restaurant - Market Şarküteri - Hamam Ve Oto Kuaför Gibi Farklı Sektörlerde Deneyim Kazandım
Yakında Memleketime Dönmeyi Düşünüyorum Hayatımın Kalan Kısmını Yakınlarımın Yanında Geçirmek İstiyorum
İmkanlarım Dahilinde İnsanlara Faydalı Olabilecek Projelere İmza Atmak istiyorum
Çünkü
Yaşamayı Ve Yaşadıklarımı Paylaşmayı Sewiyorum Kazım KOYUNCU Kardeşiminde Söylediği Gibi
TEŞEKKÜRLER DÜNYA
Mad
http://www.univli.com
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 39343

MesajKonu: Serdar'ın Biyografisi...   Serdar'ın Biyografisi... Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009 - 1:52

cok sagol abicim benim icin güzel dileklerde bulunmussun abi diyorum eger izin verirsen Smile sende umarim ki abicim istedigin yere gelirsin hep böyle basarili olursun allah gönlüne göre versin ve bütün hayallerin gerceklesir dileyile, birde bunu demeden gecemicem bir insan bu kadarmi memleketine bagli olur sana en cokda bu konuda saygi duyorum kendini gelisdirmissin unutmadan cokda güzel türkcen var Very Happy yazdigin bazi seyleri anlamiyorum ama arasdirip ne demek oldugunu buluyorum benimde türkceme katgida bulunuyorsun ayni zamanda.....Sabır ve sevgilerin birleştiği Dostlukların daha çok büyüdüğü Belki yorgun Yinede mutlu ve umutlu Güzellikler dolu günler Seninle Olsun Serdar abicim Wink
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Rep Gücü : 41316

MesajKonu: Geri: Serdar'ın Biyografisi...   Serdar'ın Biyografisi... Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009 - 19:41

sitemizin en sevilen abisi en iyi ve en has laz Smile gerçekten sevecenliğin siteye çok yansımış durumda Allah mutluluğunu hiç bozmasın inş ve sitemizden eksik etmesin inş Smile
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: Serdar'ın Biyografisi...   Serdar'ın Biyografisi... Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009 - 21:54

Teşekkür Ederim Arkadaşlar
Mad
mücahide
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mücahide

Kadın
Başak Kedi
Katıldığı Yer : istanbul
Rep Gücü : 40173

MesajKonu: Geri: Serdar'ın Biyografisi...   Serdar'ın Biyografisi... Icon_minitimeCuma 20 Şub. 2009 - 18:08

aynen bilgeye katılıyorum gerçekten bi ansan kişilini bu kadar yansıtabilir yazılarıyla Allah yolunu açık etsin sitemizin abisi Very Happy
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Rep Gücü : 40150

MesajKonu: Geri: Serdar'ın Biyografisi...   Serdar'ın Biyografisi... Icon_minitimeCuma 20 Şub. 2009 - 20:03

huysuz mücahideye ve tatlı bilgeye bende katılıyorum sayın abim Allah seni başımızdan eksik etmesin(amin) herşeyin gönlünce olması dileği ile
Saygılar...
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: Serdar'ın Biyografisi...   Serdar'ın Biyografisi... Icon_minitimeCuma 20 Şub. 2009 - 22:13

Nasıl Teşekkür Etsem Bilmiyorum Fakat Bildiğim Birşey War Oda Sizin Gibi Nadide Dostlarımla Aynı Platformu Paylaşmak...
Paylaştıklarımla Ve Paylaştıklarınızla Mutluluğuma Mutluluk Katmak...
Hepinizi Çok Sewiyorum Tekrar Teşekkür Ediyorum...
___İYİKİ WARSINIZ___
Mad
beyhan__
Aktif Üye
Aktif Üye
beyhan__

Kadın
Ikizler At
Katıldığı Yer : ankara
Rep Gücü : 39328

MesajKonu: Geri: Serdar'ın Biyografisi...   Serdar'ın Biyografisi... Icon_minitimePaz 5 Nis. 2009 - 7:48

Hayat sana da güzellikler getirsin hep study

Serdar'ın Biyografisi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza Biyografisi
» AsiBoy un Biyografisi
» yeliz in Biyografisi
» Bilge'nin biyografisi