Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!

+2
bilge
yeliz
6 posters
YazarMesaj
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Puanı : 0
Rep Gücü : 39266

ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! Empty
MesajKonu: ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!   ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! Icon_minitimeÇarş. 25 Şub. 2009 - 6:54

Her kadın sevgilisinin aklından geçenleri bilmek ister. Ne var ki, erkekler için kalplerini bir kadına açıp, içindekileri dile getirmek bir hayli uzun sürer.
Bir erkeği duygusallaştırmak istiyorsanız, doğru zamanı ve doğru yeri seçmeniz çok önemli. Eğer sevgiliniz yorgunsa; başka bir işe konsantreyse ve rahatlamak istiyorsa, ona sorularla yaklaşmanız sonuç vermeyecektir.

Misafir beklediğiniz ya da sevgilinizin rahatlamak istediği zamanları sohbet için seçmemelisiniz. Birlikte bir aktive yaptığınız zaman konuşmayı deneyin.

Onu sorgulamayın

Kadınların sıkça düştükleri bir hata var. Sevgililerine peş peşe sorular sorarken, aynı zamanda ses tonlarını da ayarlamayı beceremiyorlar.

Öyle kibir sohbet havasında geçmesi gereken konuşmalar, sohbetten çok bir sorguya benziyor ve erkekler kalplerini açmak yerine kaçmayı tercih ediyor.

Erkekler duygularını kolay kolay dile getirmez, onlardan öyle bir şey istediğinizde ürkmeleri normal. Eski tecrübelerinizden, gelecek planlarınızdan bahsedin.

Erkekler gelecek ideallerinden bahsetmeyi severler, onlara özel sorular sormak istediğinizde o havayı vererek sorun. Eğer ona açılıyorsanız, güvenini kazanırsınız ve o da size açılır. Ondan bunu istiyorsanız, ilk önce siz açık ve samimi konuşun.

Durmanız gerektiğinde durun

Belki anlamsız gibi gelecek ama bir erkeği konuşturmanın en iyi yolu bazen susmaktır. Kadınlar sevdikleri erkek hakkında en ufak ayrıntıyı bilmek ister. Çoğu zaman bu bir takıntı haline gelir.

Sürekli kurcalamak yerine, olayların kendiliğinden gelişmesini bekleyin. Arka planda kalmayı bir deneyin, göreceksiniz ki bilgiler daha fazla gelmeye başlayacak..
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Rep Gücü : 41239

MesajKonu: Geri: ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!   ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! Icon_minitimeÇarş. 25 Şub. 2009 - 20:07

doğru demezler fazla zaten benim düşüncem öyle çok fazla seni seviyorum diyenler samimi olmaz sevgi içte yaşanır ve gerektiğinde denir.
zaten kadınlar gerçekten zekalarını iyi kullandıkları (tabi istisnalar var) için sevilip sevilmediklerini anlarlar.
paylaşımın için tşkler cnm Smile
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40319

MesajKonu: Geri: ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!   ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! Icon_minitimeÇarş. 25 Şub. 2009 - 21:39

İlginç Bir Yaklaşım Bence Etkilide Teşekkürler Embarassed
http://www.univli.com
gülistan
Aktif Üye
Aktif Üye
gülistan

Kadın
Yengeç Horoz
Katıldığı Yer : malatya
Rep Gücü : 38972

MesajKonu: Geri: ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!   ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! Icon_minitimeÇarş. 25 Şub. 2009 - 22:08

ewet erkekler sewiyorum demezler bende kimseye söylemem sadece sewgısını hissetıgım insana söylerim tabıkı gerçekten sewiyorsam söylerim
yeliz
-YASAKLANDI-
-YASAKLANDI-
yeliz

Kadın
Terazi Yılan
Katıldığı Yer : Almanya Berlin
Rep Gücü : 39266

MesajKonu: ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!   ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! Icon_minitimePerş. 26 Şub. 2009 - 16:12

bilge demiş ki:
doğru demezler fazla zaten benim düşüncem öyle çok fazla seni seviyorum diyenler samimi olmaz sevgi içte yaşanır ve gerektiğinde denir.
zaten kadınlar gerçekten zekalarını iyi kullandıkları (tabi istisnalar var) için sevilip sevilmediklerini anlarlar.
paylaşımın için tşkler cnm Smile

bilgecim aynen bende senin gibi düsünüyorum bana göre herseyin bir yeri vardir bence bir erkek cok seviyorum dememeli sevdigine ya birde söyle birsey var basit bir kelime deyilki seni seviyorum demek benim icin degeri ve anlami güzel bir kelime onun icin herseyi tadinda tuzunda birakmali diye düsünüyorum Smile
Auroraalpha

Auroraalpha

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : Bursa
Rep Gücü : 35772

MesajKonu: Geri: ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!   ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! Icon_minitimeÇarş. 12 Mayıs 2010 - 7:31

bu zmanda her şey boş ya.Geçin seni seviyorum laflarını.Her şey yalan üzerine kurulmuş.
Dün gece şenliklerde 2 arkadas sevgili.Tango gösterisi var.Çocuk yok tanga falan diyor.Kıza tahrik oldun mu diyor.Sonra yok kilot diyor.Kızda tam bir rezalet cocukda.Herkes duyuyor söylediklerini.Ben duydugumda utandım.Ki sen sevgiline böyle bir şeyi nasıl diyorsun ya.Sevgi özel yaşanır.Ama artık ben sevgi diye bişeyin kalmadığına inanıyorum.Bitti bu dünyanın güzelliği..
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Rep Gücü : 1043682

MesajKonu: Geri: ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!   ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! Icon_minitimeÇarş. 12 Mayıs 2010 - 9:38

Auroraalpha demiş ki:
bu zmanda her şey boş ya.Geçin seni seviyorum laflarını.Her şey yalan üzerine kurulmuş.
Dün gece şenliklerde 2 arkadas sevgili.Tango gösterisi var.Çocuk yok tanga falan diyor.Kıza tahrik oldun mu diyor.Sonra yok kilot diyor.Kızda tam bir rezalet cocukda.Herkes duyuyor söylediklerini.Ben duydugumda utandım.Ki sen sevgiline böyle bir şeyi nasıl diyorsun ya.Sevgi özel yaşanır.Ama artık ben sevgi diye bişeyin kalmadığına inanıyorum.Bitti bu dünyanın güzelliği..

ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! 107970
ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! 973176 ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! 973176 ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ! 973176
http://www.univ.yetkin-forum.com

ERKEKLER 'SEVİYORUM' DEMEZ!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» erkekler melektir