Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

SARIŞINLARA SAYGILARIMLA

2 posters
YazarMesaj
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 41274

SARIŞINLARA SAYGILARIMLA Empty
MesajKonu: SARIŞINLARA SAYGILARIMLA   SARIŞINLARA SAYGILARIMLA Icon_minitimeC.tesi 28 Şub. 2009 - 21:29

SARIŞIN Bİ KADIN Bİ BEYAZ EŞYA SATICISINA GİRMİŞ VE ELİYLE İŞARET EDEREK -ŞU TELEVİZYONU ALMAK İSTİYORUM DEMİŞ.SATICI DA -HANIMEFENDİ KUSURA BAKMAYIN AMA BİZ SARIŞINLARA SATIŞ YAPMIYORUZ DEMİŞ.KADININ TABİ GURURUNA DOKUNMUŞ BU SÖZLER GİTMİŞ Bİ GÜZELLİK SALONUNA SAÇLARINI SİYAHA BOYATMIŞ SOLARYUMA GİRMİŞ TENİ ÇİKOLATA GİBİ OLMUŞ GÖZLERİNE SİHAY LENS TAKMIŞ YANİ TAM Bİ ESMER BOMBAB OLMUŞ.GİTMİŞ TEKRAR DÜKKANA YİNE ELİYLE GÖSTEREREK -ŞU TELEVİZYONU ALMAK İSTİYORUM DEMİŞ.SATICI;-HANIMEFENDİ BİZ SARIŞINLARA SATIŞ YAPMIYORUZ DEMİŞ.KADIN TABİ SİNİRİNDEN KÖPÜRMÜŞ VE;TAMAM KABUL EDİYORUM BEN BİR SARIŞINIM AMA NERDEN ANLADINIZ BUNU ÇOK MERAK EDİYORUM DEMİŞ.
SATICI DA;***HANIMEFENDİ O GÖSTERDİĞİNİZ TELEVİZYON DEĞİL MİKRODALGA FIRIN***DEMİŞ. Arrow Arrow Arrow
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40354

SARIŞINLARA SAYGILARIMLA Empty
MesajKonu: Geri: SARIŞINLARA SAYGILARIMLA   SARIŞINLARA SAYGILARIMLA Icon_minitimeC.tesi 28 Şub. 2009 - 22:27

Arrow Arrow Arrow
http://www.univli.com

SARIŞINLARA SAYGILARIMLA
1 sayfadaki 1 sayfası