Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Aslında iyi oldu gidişin

3 posters
YazarMesaj
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 41316

Aslında iyi oldu gidişin Empty
MesajKonu: Aslında iyi oldu gidişin   Aslında iyi oldu gidişin Icon_minitimePerş. 5 Mart 2009 - 22:19

Gidişinle her istediğine, istediğinde sahip olamayacağını öğrendi içimdeki kız.
Her kayan yıldızda tutulan dileğin, her gün duaya katılan isimlerin, hakettiğinde fazlasını mutluluğu için vermenin onu getirmeyeceğin öğrendi.
"Seni Seviyorum"ları ne kadar çok, "Hayır"ları ne kadar az kullandığımı da öğrendi elbette.

Aslında iyi oldu gidişin..
Gidişinle sensizliğin acısı dolanırken her sabah parmak uçlarıma, bensizliğin sancısı kürtajla alınmış bir aşkın doğamamış ellerinin vicdanıyla oturdu sol tarafına.
Belki gerçekten terkedebilseydim seni yokluğumda aynı yere oturabilecek değerim gururunu kırmana yardım edebilirdi.
Ama ben hep sana aittim.
Ve bunu ilgi isteyen bir çocuğun ağlamadan istediğini alması gibi, daha istemeden sana söylerdim.
Alıştın, arsızlaştın..
Canımı acıttın..

Zamanla tabuların insan hayatındaki önemini öğrendim.
Terkedilmişlerin nefret ederken bir yandan, bir yandan unutamamışlığını nasıl gizlediğini öğrendim.
Yeni bir nefesin yerini doldurmasada acılarını hafifleteceğini öğrendim.
Zamanla buğulu camlara adını yazmayı alışkanlık haline getiren ellerimin, aslında adımı yazması gerektiğini öğrendim.
Benimsememem gerektiğini öğendim..
"En yakınımsın" cümlesini söylerken, "En yakınıyım" diyebilmenin gerekliliğini, çocukluğumun tertemiz gülüşlerini teslim etmenin benim tercihim olduğunu ve hep yanlış tercihler yaptığımıda öğrendim elbette.

Aradığında açmayacağıma dair verdiğim sözlerin anlamsızlığını öğrendim aramadığın her günde.
Bir gün "Affet beni yaptıklarım için, döndüm.." dediğinde sonu hep kavuşmalarla bitecek olan red sahnelerinin hep hayalimde kalacağını öğrendim.
Tanışacağım hiç kimsede sendeki gibi kalbimin atmayacağını, konuştuğum hiç kimsede sendeki gibi ruhumun havalanmayacağını öğrendim.[/i]
Yanımdayken acıların nasıl kolay,imkansızların nasıl yakın olduğunu öğrendim.
Oysa şimdi hiç olamayacağı gibi..

Artık hıçkıra hıçkıra ağlamamayı öğrendim..
Unutulmaya yüz tutmuş gururumu artık takınmanın vaktinin geldiğini, bazen gururu yüzünden çok şey kaybetmiş insanların bazen de gururu yüzünden çok şey kazandığını öğrendim.
Beni kaybetmeyi senin seçtiğini öğrendim..
Sana sunduğum onca seçeneğe rağmen gitmeyi, beni hayatından çıkarmayı seçen birine daha fazla değer verip kendimi küçültmeyi bir tek içimdeki aşkın yaptırabileceğini öğrendim.
Ama o aşkın yıpranabileceğini sen hiç öğrenemedin..
gülistan
Aktif Üye
Aktif Üye
gülistan

Kadın
Yengeç Horoz
Katıldığı Yer : malatya
Rep Gücü : 39049

MesajKonu: Geri: Aslında iyi oldu gidişin   Aslında iyi oldu gidişin Icon_minitimePerş. 5 Mart 2009 - 22:33

güzel olmuş emeğine sağlık böyle vefasızlar bizlerden uzak dursun sevelim sevilelim hep sunny
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Rep Gücü : 41316

MesajKonu: Geri: Aslında iyi oldu gidişin   Aslında iyi oldu gidişin Icon_minitimePerş. 5 Mart 2009 - 22:43

amin inş Smile
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40396

MesajKonu: Geri: Aslında iyi oldu gidişin   Aslında iyi oldu gidişin Icon_minitimePerş. 5 Mart 2009 - 22:50

Her Şerde Bir Hayır Wardır Diye Boşuna Dememişler
Hayatımızdaki Olumsuz Gelişmelerdende Olumlu Sonuçlar Çıkarabileceğimizi Bilmek Gibi
Emeğine Sağlık
Embarassed
http://www.univli.com

Aslında iyi oldu gidişin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Michael Mikail oldu
» 2002'de Neler Oldu?