Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

akülü_cilgin

3 posters
YazarMesaj
akülü_cilgin
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
akülü_cilgin

Erkek
Oğlak Manda
Katıldığı Yer : istanbul/tuzla
Puanı : 0
Rep Gücü : 40080

akülü_cilgin Empty
MesajKonu: akülü_cilgin   akülü_cilgin Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009 - 16:13

Arkadaşlar Hepinizi tek tek selamlar sevgiyle ve hasretle kucaklarım dostlarım benim özlemişim siteyi Smile)

İsmim erdal Afyonluyum şuan Afyon Meslek yüksek okulunda Endüstriyel Elektronik böl. 1. sınıfta okuyorum.Ailem istanbulda normal de de orda büyüdüm . kendimden kısaca bahsedecek olursak ( E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan
ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder. ) aynen baş harfimin tüm özelliklerini temsil ediyorum bu çılgınlık (delilik) burdan kaynaklanıyor. Smile 23 yaşındayım. daha ne yazılır bilmiyorum. Arkadaşlığa dürüstlüğe sevgi ve saygıya önem veririm.Yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar.. ve Her söylediğini bil ama her bildiğini söyleme diyenlerdenim.olduğum gibi bir insanım ve insanlık adına yaşayan insan olmayı başarabilen arkadaşlarımın arasında olmaktan gurur ve huzur duyuyorum.

Adminlerime: Bu siteye verdiğiniz emek ve zaman için sizlerden Allah razı olsun ii varsınız....

Özel Kişiye: Seni herzaman seveceğim cubuk krakerim.Allah yar ve yardımcımız olsun.İnsaallah hayırlı ve mesud bir hayata adımlarımızı herdaim beraber atarız.

Tüm sitedeki arkadaşlarıma : Bu site bir paylaşım sitesi değil. Bu site bir ailenin sıcacık kucağıdır.Eğlenin,Öğrenin,Sevin,Sevilin, ama asla ve asla birbirinizi kırmayın. ihanet etmeyin.Sizler benim kardeşlerim arkadaşlarım annem babam yerindesiniz.Dualarınızı eksik etmeyin...

Selam ve dua ile...
Selam Aleyküm
bilge
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bilge

Kadın
Ikizler Kaplan
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 41246

akülü_cilgin Empty
MesajKonu: Geri: akülü_cilgin   akülü_cilgin Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009 - 19:47

ve a.s. çok güzel yazmış ve kendini çok iyi tanıtmışsın yüreğine sağlık çok değerlisin bunu unutma Basketball o özel kişide msjını almıştır emin ol Smile duygularını çok güzel ifade etmişsin diycek bişey bulamıyorum Allah yar ve yardımcımız olsun emeğine yüreğine sevgine sağlık mutluluğun daim olsun en güzel dileklerim seninle olucak inş... Smile
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40326

akülü_cilgin Empty
MesajKonu: Geri: akülü_cilgin   akülü_cilgin Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009 - 21:27

Ewet Bilge Kardeşime Aynen Katılıyorum ALLAH(CC) Gönlüne Göre Wersin Çılgın Kardeşim
Biz Gerçekten Bir Aileyiz
Bütün Bireylere
TEŞEKKÜRLER
Mad
http://www.univli.com

akülü_cilgin
1 sayfadaki 1 sayfası