Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

bir aşktan geriye kalanLar..

3 posters
YazarMesaj
ecem_
Yeni Üye
Yeni Üye
ecem_

Kadın
Kova At
Katıldığı Yer : bandırma
Puanı : 0
Rep Gücü : 37875

bir aşktan geriye kalanLar.. Empty
MesajKonu: bir aşktan geriye kalanLar..   bir aşktan geriye kalanLar.. Icon_minitimePtsi 10 Ağus. 2009 - 9:41

Giden SevgiLi :
aşkı ben mi tanımLayacaım $imdi bu bitmes soRuLaRın cvpLaRını..a$k bana göRe biR tutku,biR maceRa,biR hayaL üRünüydü sadece o kadaR...biRi çıkmı$tı kaR$ıma yaLnızLıın en ağıR idamLaRında; sevmeLimiydim ?? çıkmaLımıydım ?? karar veRemioRdum...ama onun o manaLı gözLeri ve içten güLümsemesi içimi ısıtıyoRdu..beLkie de tutunacak daLımı buLmu$tum,yaLnızLığın en ağıR idamından beni kuRtaracak oLan..SevgiLi'm oLuR musun?? demi$tim umaRsızca ve kaygısızca...kabuL etmi$ti o da asLında kabuL edeceini en ba$tan biLiyoRdum çünkü gözLer hiçbiR zaman yaLan söyLemezLerdi insana...beni benden daha chok seviyoRdu ve beni mutLu edecekti bundan adım gibi emindim..heR$ey mükemmeLdi iLk ba$LaRda..sevdiini söyLüyoRdu ve açıkçası bu da egomu tatmin ediyordu..ben seviyormuydum asLında bu da taRtı$ıLıRdı..bendekie sadece ho$Lantıydı ve öyLe de kaLacaktı bana göRe..SevmiyoRdum asLında onu,çünkü koLaydı ve heR istediimi ko$uLsuz yeRine getiRiyoRdu,bana göRe zoR oLmaLıydı çnkü a$k zoRu seveRdi...kavgaLarımız biLe hep tek taRafLıydı,hataLı oLsam biLe sevgisi heR$eyi aLttan aLmasına sebep oLuyoRdu,açıkçası bu da beni korkutuyordu...1 gün eLeLe doLa$ıRken sahiL kenaRında gözLeRimin içine bakaRak,beni yüreğinin neResine koydun acaba ??"diye soRduğunda yıkıLmı$tım o dakika.eLLeRini bıRaktım ve anLamsız soRuLaR soRma bana die geçi$tirdim sadece,$a$kındı ve imaLı bakıyoRdu..bense gözLeRimi ona biLe çeviRemiyoRdum sevmediğimi anLaR koRkusuyLa..yine 1 gün sahiLde bankta otururken ondan 1 söz veRmesini istedim.ona "biR gün sana haber veRmeden sessiz ve sakince gideRsem ağLamayacağına söz weR." dedim..o da bana, "biR gün gitmek isteRsen bana bunu kendin söyLe kie gözya$LaRım akmasın aRdından.." dedi.O gün sabaha kadaR dü$ündüm ve iLi$kiyi bitiRmeye kaRaR weRdim...pekie ayRıLma sebebim ne oLabiLiRdikie,heR$ey mükemmeLdi ve beni deLi gibi seven biRiydi..kafam aLLak buLLak oLmu$tu dü$ünemes haLe geLdiğim 1 anda,bitiRmeye kaRaR veRdim sessizce gideRek hayatından..biR süRü msjLa kaR$ıLık veRdi.."neden ?? niçin ??" soRuLaRLa...teLefonumu kökten kapattım soRuLaRı cvpLamamak için..onun hiçbiR suçu yoktu,hatta ayRıLma sebebimde.$imdi ne yazacaktımkie ona..aRadan ayLaR geçti ve ben haLa ndnini anLamadığım bi duRum içeRisinde onu dü$ünüyoRdum ve güLen gözLeRini özLüyoRdum...aRamaLıydım tekRaRdan,ya dönmezse bna bu tüRLü sebepsiz ayRıLmadan sonRa..heR$eyi $imdi anLıyoRum ben de onu sevmi$tim ama geç anLa$ıLmı$ bi sevgiydi bendekie sevgi sadece.o kadaR...

a$k neLeRi mi getiRdi bana...
~ beni seven ve güLen gözLeRiyLe bana sevmenin ne demek oLduğunu öğReten biRini getiRdi..
~ yaLnızLığın en ağıR idamından kuRtaRdı..
~ geç kaLmı$ oLsam da heR ne kadaR anLamakta; sevmenin ko$uLsuz oLduğunu öğRetti..

a$k neLeRi mi aLdı benden...
a$k veRdikLeRini geRi aLdı benden,nanköRLüğüm yüzünden..$imdi ben sevgiLimin gözya$LaRıyLa kaLmı$Lığını diiL,güLen gözLeRini hatıRLıyoRum...

~

KaLan SevgiLi :
a$kı tanımLama sıRası bana mı qeLdi $imdi ?? a$k bana göRe tutku,yanık sevda tüRküsü,özLem,hasRet ve hayaL dünyasının en güzeL büyüsü...biRi çıkmı$tı kaR$ıma sevgiden umudu kestiğim anda..gözLeRine baktığım an i$te bu dedim "bu seni hayata döndüRecek oLan insan !" sevmi$tim ko$uLsuz,kuRaLsız ve çıkarsızca...heR$ey mükemmeLdi iLk zmnLaRda..heyecanLanmayı,tutkuyu ve sevmenin yüceLiğini yeniden anLamı$tım o sıRaLaRda..mutLuydum,seviyoRdum ve bana göRe seviLiyoRdum...bu 3 $ey de açıkçası ayakLaRımı yeRden kesmiyoR değiLdi..hemen hemen heR günümü ayıRıyoRdum ve bundan hiç ama hiç gocunmuyoRdum.biR gün sahiLde eLeLe yüRüRken gözLeRinin içine bakaRak beni yüReğinin neResine koyduğunu soRduğumda eLimi bıRaktı anLamsızca ve Lafı deği$tiRdi "bana böyLe anLamsız soRuLaR soRma" diyeRek...asLında o gün anLamı$tım benim onu sevdiğim kadaR beni sevmediğini..ama bunu ne ona, ne de kendime itiRaf ediyoRdum, açıkçası koRkuyoRdum bitmesinden ve sıRf bu yüzden de içime ataRak susuyoRdum denize bakı$LaRımLa itiRafımı edeRek...yine 1 gün sahiL kenaRında bankta otuRuRken benden 1 söz veRmemi istedi..."1 gün sana habeR veRmeden sessiz we sakince gideRsem ağLamayacağına söz veR" dedi..ben de ona "1 gün gitmek isteRsen o zmn bana kendin söyLe kie gözya$LaRım akmasın aRdından" dedm..O gün son buLu$mamızdı ve o yine yapacağını yapmı$tı..1anda hayatıma sessizce giRdiği gibi,sessizce gitti habeRsizce..aRadım günLeRce,msjLaR göndeRdm "ndn,niçin ??" die...msjLaRım gitmi$ti ona gitmesine ama cvpLaRı bana geLmemi$ti haLa..çünkü teLefonunu kökten kapatmı$tı,uLa$mayayım diye ona...
AğLıyoRdum...
SeviyoRdum...
ve hala içimde ki sevgiyi yok edemiyordum...bana tekRaR dönüp "yeniden ba$LayaLım mı?"dese tek diyeceğim keLime, "git kendine ba$ka 1 oyuncak aRa!" demek oLuRdu heRhaLde...

a$k bana neLeR mi getiRdi...
~ sevmenin ne demek oLduğunu öğRetti..
~ hayaLLeRin geRçek oLduğunu, geRçekLeRinse hayaL oLduğunu gösteRdi..
~ eLinden oyuncağı aLınmı$ gibi ağLamayı getiRdi..

a$k benden neLeRi mi götüRdü...

~ güLen gözLeRimi..
~ kaR$ımdakie insanLaRa güvenmeyi..
~ kahkahaLaRımı ve en önemLisi bendekie beni götüRdü..

$imdi ben sevgiLimin sebepsiz gidi$iyLe değiL de, yaLan gözLeRiyLe "seviyoRum" demesini hatıRLıyoRum...

Ve ben haLa seviyoRum! ben ondan ba$ka kimseye "SeviyoRum" diyememkie !!
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Rep Gücü : 1043759

MesajKonu: Geri: bir aşktan geriye kalanLar..   bir aşktan geriye kalanLar.. Icon_minitimePtsi 10 Ağus. 2009 - 9:58

Çok Güzel Emeğine Sağlık Smile sunny sunny
http://www.univ.yetkin-forum.com
ArZuCuK
Yeni Üye
Yeni Üye
ArZuCuK

Kadın
Başak Yılan
Rep Gücü : 40183

MesajKonu: Geri: bir aşktan geriye kalanLar..   bir aşktan geriye kalanLar.. Icon_minitimePtsi 10 Ağus. 2009 - 10:16

Mad sunny

bir aşktan geriye kalanLar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» geride kalanlar
» 500 Den Geriye Say START !