Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

sen bilme..

YazarMesaj
ecem_
Yeni Üye
Yeni Üye
ecem_

Kadın
Kova At
Katıldığı Yer : bandırma
Puanı : 0
Rep Gücü : 37875

sen bilme.. Empty
MesajKonu: sen bilme..   sen bilme.. Icon_minitimePtsi 10 Ağus. 2009 - 14:26

Sen biLmesende akan qözyaşLarım senin için,gözümü kapadığımda,her boş anımda,akLımın bir köşesinde kalan sensin.
Sen biLmesende kayıp şarkılarımın,eksik cümlelerimin gizli öznesisin,öle olacaksın daima...
yarım kalan masallarımın hiç gelmeyen prensisin.Hala yürek çarpıntım,heyecanlanma sebebimsin...
Sen biLmesende senle uyuyorum,senle uyanıyorum ben..bazen sorguluyorum kendimii,düşünüyorum değermi tüm bunlara,
hakediomu qerçekten diye,,asLında umrumda deil tüm bunların yanıtları,,haketsende haketmesende sonuç aynı..
unutmayı denemıyorum boşa vakit geçirme diyorum kendime nasılsa unutamıcaksın..bekliyorumm,,yalnız benim için bakacağın,
gülümseyeceğin günü bekliyorum..sen bilmesende senle doluyum ben,,herşeyi sana saklıyorum,,sen bilmiyorsun bilmen için
uğraşmıyorum zaten..böylede mutlu olabiliyorum çünkü,,öğrendim.Sensiz senle olmayı sen bilmesende sen olmayı,sevgiyi,sevmeyi,özlemi...
evet özlemle doluyum,bir ömür yetecek kadar kokunu istiyorum,gülüşünü özlüyorum bazende sesini..yalnız benım ıcın söylıcegın cumleleri
bakıslarını bırazda..sen bilmesende senleyim,özlüyorum,düşünüyorum saklıyorum,ağlıyorum,düşlüyorum,seviyorum,tüm bunları
bileceğin günü bekliyorum...

sen bilme..
1 sayfadaki 1 sayfası