Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Türkçe XP Format Atmak

2 posters
YazarMesaj
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Puanı : 0
Rep Gücü : 1043759

Türkçe XP Format Atmak Empty
MesajKonu: Türkçe XP Format Atmak   Türkçe XP Format Atmak Icon_minitimePtsi 1 Eyl. 2008 - 9:00

Son zamanlarda format atmak ve Xp kurmak ile ilgili karşılaştığım sorular üzerine böyle bir dökümanı hazırlayıp sizlerle paylaşmak istedim.

Burada sizlere Türkçe XP kurulumunu, onarımını (repair) ve Windows XP kurulu olan bir sisteme format atmasını sonra Xp yi tekrar yüklemeyi kolay anlaşılır ve resimlerle anlatmaya çalışacağım.

Ben yeni bir XP kurulumuna Windows üzerinden başlanmasını kesinlikle önermiyorum. Format atacaksak kesinlikle kuruluma CD den başlamamız gerekiyor zaten WINDOWS ÜZERİNDEN BAŞLAYARAK FORMAT ATAMAYIZ.

Türkçe XP Format Atmak 14cp110

Bazı bioslarda bu ayar Advanced sekmesinin altında olabilir ve tercihi yukarı taşımak değilde başında 1st yazacak şekilde ayarlanması gerekir. Tercihimizi yukarı taşımak için + tuşunu kullandım ve CD ROM birinci öncelikli yaptım. Biostan korkmayın yalnız yanlış bir şey yaptığınızı düşünürseniz çıkarken kaydetmeyin eğer yanlışlıkla kaydedersiziniz F9 a basın ayarlarınızı ilk ayarlara dönüştürür
http://www.univ.yetkin-forum.com
ali0061
Aktif Üye
Aktif Üye

Erkek
Puanı : 0
Rep Gücü : 40152

Türkçe XP Format Atmak Empty
MesajKonu: Geri: Türkçe XP Format Atmak   Türkçe XP Format Atmak Icon_minitimePerş. 4 Eyl. 2008 - 16:21

Hemen hemen her ay yaptigim bir işlem

Türkçe XP Format Atmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-