Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

GalataSaray Lılar

+3
Gagi
sPonGeBobB
AsiBoy
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi
Katıldığı Yer : İSTANBUL
Puanı : 1
Rep Gücü : 40319

GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008 - 20:15

Lincoln vede Nondayı Unutmamak Lasım ve Tabiki Ümit Karan ı Mad
http://www.univli.com
PeTrİcK
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
PeTrİcK

Kadın
Ikizler At
Katıldığı Yer : istanbul
Puanı : 0
Rep Gücü : 39851

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008 - 20:20

serdaradres demiş ki:
Lincoln vede Nondayı Unutmamak Lasım ve Tabiki Ümit Karan ı Mad
tabi tabi Smile
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008 - 20:23

Teknik Direktörümüz Hariç Bu Sezon Süperiz Walla Şu Rejkard İşi Olursa Mükemmel Olur Bence Mad
Gagi
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Gagi

Erkek
Koç Ejderha
Katıldığı Yer : Elazıq
Rep Gücü : 40054

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008 - 12:06

GALATASARAY:1 OLYMPİAKOS:0 BUDUR..
GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Univ_h24
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008 - 20:13

Bencede Avrupada Başkayız Surprised
Gagi
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Gagi

Erkek
Koç Ejderha

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008 - 9:30

serdaradres demiş ki:
Bencede Avrupada Başkayız Surprised
ya bız bambaskayız yaaa kıskananlar catlısın Arrow Arrow

GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Univ_h26
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008 - 19:25

Aynen Öyle Biz Farklıyız Smile
Gagi
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Gagi

Erkek
Koç Ejderha

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008 - 20:50

serdaradres demiş ki:
abim farklıyız ama tongue eskişehir yıktı bızı yaw tonguetonguetonguetongue
sPonGeBobB
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
sPonGeBobB

Kadın
Oğlak Ejderha
Katıldığı Yer : İstanbul
Rep Gücü : 40075

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008 - 21:29

Gagi demiş ki:
serdaradres demiş ki:

biz öle bi eskişehre yıkılmayıs arada yenilmkte lasımki tadı çıksın işin Very Happy
Gagi
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Gagi

Erkek
Koç Ejderha

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008 - 9:44

sPonGeBobB demiş ki:
Gagi demiş ki:
serdaradres demiş ki:

biz öle bi eskişehre yıkılmayıs arada yenilmkte lasımki tadı çıksın işin Very Happy

tongue öyle dıosan öyle olsun ama bu hiç oLmadı walla tongue
GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Univ_h39
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008 - 18:54

Gagi demiş ki:
sPonGeBobB demiş ki:
Gagi demiş ki:
serdaradres demiş ki:

tongue öyle dıosan öyle olsun ama bu hiç oLmadı walla tongue
GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Univ_h39

Herşeye Rağmen Yine Farkımızı Göstermiş Olduk Evil or Very Mad
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 26 Şub. 2009 - 23:36

Kadıköy'e yürüyüş! 4-3

GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Gs_bordeaux14

Galatasaray UEFA Kupası 3. tur rövanş maçında deplasmanda 0-0 berabere kaldığı Fransız ekibi Bordeaux'u Ali Sami Yen'de devirerek adını son 16'ya yazdırdı. Sarı-Kırmızılı takımı Arda (2), Kewell ve Sabri tura uçurdu.
MAÇTAN GÖZE ÇARPAN KARELER
Yok böyle bir maç, yok böyle bir galibiyet! UEFA Kupası 3. tur rövanş maçında temsilcimiz Galatasaray, Fransız ekibi Bordeaux'u inanılmaz bir maçın ardından 4-3 mağlup etti ve UEFA Kupası'nda son 16'ya kaldı. Fransa'da oynanan ve 0-0'lık eşitlikle sona eren karşılaşmanın Ali Sami Yen'deki rövanşında temsilcimiz ilk yarıyı 2-1 önde kapattığı maçta, ikinci yarıda üstünlüğünü koruyamadı ve Bordeaux 75. dakikada 3-3'lük eşitliği yakaladı. Umutların tükendiği dakikalarda Sabri sahneye çıktı ve 90. dakikada attığı golle Galatasaray'ı UEFA'da bir üst tura çıkarttı.
Galatasaray'ın golleri 43 ve 65. dakikada Arda Turan, 45. dakikada Kewell ve 90. dakikada Sabri'den gelirken, Bordeaux'un golleri 1. dakikada Bellion, 73. dakikada Chamakh ve 75. dakikada Cavenaghi'den geldi.
BÖYLE HATA OLUR MU!
Rusya'nın Zenit takımına da transferi gündemde olan Galatasaray'ın Portekizli savunma oyuncusu Meira, henüz maçın 11. saniyesinde inanılmaz bir hata yaptı. Bordeaux oyuna başlayan taraftı, Orta sahadan atılan derin topta Bellion, Meira'nın ayağının altından kaçırdığı topla buluştu ve De Sanctis ile karşı karşıya kaldı. Bellion, yerden şutunu gönderdi, De Sanctis'in bacaklarının arasından geçen top ağlarla buluştu. 0-1.

ARDA TURAN ATEŞLEDİ...
Galatasaray beraberlik için baskısını arttırdığı dakikalarda golü buldu. Lincoln'ün pasıyla Barış sağ kanatta topla buluştu, rakibini güzel bir hareketle geçti ve ceza sahası ön çizgisi üzerinde bekleyen üç arkadaşına doğru topu yerden gönderdi. Lincoln gelişine vurmak istedi ıska geçti, Baros topu daha uygun pozisyondaki Arda'nın önüne doğru düzeltti, Arda sert vurdu savunmaya da çarpan top direğin dibinden ağlarla buluştu. 1-1.

O NASIL BİR GOL KEWELL...
Sarı-kırmızılı takımın Avusralyalı yıldızı Harry Kewell öyle bir gol attı ki kelimelerle anlatmakla bitmez. İlk yarının son dakikasında Arda Turan, müsait durumdaki Kewell'ın önüne topu bıraktı. Kewell sol ayağıyla bekletmeden yaklaşık 30 metreden adeta bir füze gönderdi ve bu top doksan diye tabir edilen noktadan ağlara gitti. 2-1.

CİM BOM ÇOK RAHATLAMIŞTI...
Galatasaray'ın çok rahatlatan gol Arda Turan'dan 65. dakikada geldi. Lincoln, sol kanatta rakibini geçti ve ceza sahasına girdi, ön direğe hareketlenen Arda'nın önüne yerden bir pas attı, Arda Turan ayağının ucuyla dokundu ve topu kalecinin ayaklarının altından ağlara gönderdi. 3-1.

BEKLENMEYEN ANDA GOL...
Bordeaux karşısında Galatasaray'ın farkı daha da arttıracağı düşünülürken, temsilcimiz kalesinde şok bir gol gördü. Ofsayt diye Galatasaray savunması durdu, Chamakh ceza sahası içinde topla buluştu yerden bir vuruşla farkı 1'e indirdi. 3-2.

CAVENAGHİ'NİN ÖNÜNE DÜŞTÜ...
Galatasaray kalesinde ikinci golü gördükten iki dakika sonra beraberlik golünü de kalesinde gördü. 75. dakikada Bordeaux atağı sağ kanattan gelişti, Galatasaray ceza sahasına yapılan ortada De Sanctis ve Emre Aşkı birbirine girdi, boşta kalan topu Cavenaghi gol yapmakta zorlanmadı. 3-3

SABRİ TURU GETİRDİ...
Galatasaray'ın son zamanlarda en çok eleştirilen isimlerden olan Sabri Sarıoğlu Galatasaray'a turu getiren gole imza attı. Galatasaray tur için tüm gücüyle saldırdı. Sabri maçın son dakikasında önüne gelen topa yaklaşık 26-27 metreden çok sert vurdu ve top ağlara gitti. Bu golden sonra Ali Sami Yen adeta yıkıldı. 4-3

DİREK İZİN VERMEDİ...
Galatasaray'ın, Bordeaux karşısında gole ilk yaklaştığı pozisyonda direk gole izin vermedi. 13. dakikada Hakan Balta, sol çaprazdan ceza sahasına girmeden çok sert vurdu, savunmaya çarpıp havalanan top kaleye yöneldi, herkesin bakışları arasında üst direğe çarpan top ardından auta çıktı.

TOPAL'IN ŞANSSIZLIĞI, G.SARAY'IN ŞANSI OLDU...
Galatasaray orta sahasının en önemli isimlerinden olan Mehmet Topal, 18. dakikada şanssız bir sakatlık yaşadı. Rakibiyle top kapma mücadelesine giren Mehmet Topal, rakibine kayarak yaptığı müdahale sonrasında yerde kaldı. Bu pozisyonda omzu çıkan ve bir de sarı kart gören genç oyuncu, bu dakikadan sonra oyuna devam edemedi ve yerini Avustralyalı yıldız Harry Kewell'a bırakmak zorunda kaldı. Topal'ın yerine oyuna giren Kewell maçın en iyi isimlerinin başında geldi.

BU OLMADI..
Mehmet Topal'ın sakatlanmasının ardından 19. dakikada oyuna giren Harry Kewell, temsilcimizin ilk yarıdaki en net fırsatlarından yararlanamadı. Lincoln sol kanattan ceza sahasına girdi, yerden sert bir orta yaptı. Baros bu topa dokunamadı, ters tarafta Kewell topla buluştu, dar açıdan çok klas vurdu top direğin dibinden auta çıktı. Bu pozisyonda Arda'da bu topa müdahale etmek istedi ancak yetişemedi.

LİNCOLN ÇOK NET FIRSATI KAÇIRDI...
Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Lincoln, çok net bir fırsattan yararlanamadı. Kewell, sağ kanattan bindiren Sabri'ye güzel bir pas attı, Sabri ceza sahasına girdi, çok net pozisyondaki Lincoln'ün önüne al da at dercesine bir pas attı, Lincoln çok kötü vurdu ve top auta çıktı.

DÖRTLÜ SAVUNMAYA DÖNÜŞ...
Galatasaray'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Bülent Korkmaz, eski teknik direktör Michael Skibbe'nin bir süredir uyguladığı 3'lü savunma kurgusunu değiştirerek, ilk maçına 4'lü savunmayla çıktı. Kocaelispor maçının formsuz isimlerinden Sabri'yi savunmanın sağında oynatan Bülent Korkmaz, ortada ise sakatlıklar nedeniyle Meira ve Emre Aşık'a şans tanıdı. Yaşadığı sakatlıklardan sonra Kayserispor maçında ısınırken sakatlanan Hakan Balta ise 4 maç sonra ilk 11'deki yerini aldı.

Korkmaz, Nonda'yı yedeğe çekip, tek forvet olarak Baros'u oynatırken, sakatlıktan çıktıktan sonra istenilen form düzeyine ulaşamayan Kewell'i de Bordeaux maçında yedek bıraktı. Servet ve Emre Güngör ise sakatlıkları nedeniyle maçta yer alamadılar.
UÇAK KAZASI İÇİN SAYGI DURUŞU...
Maçtan önce, dün Hollanda'da meydana gelen uçak kazasında yaşamlarını yitirenler için saygı duruşunda bulunuldu.

MAÇTAN NOTLAR
Galatasaray'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Bülent Korkmaz, eski teknik direktör Michael Skibbe'nin bir süredir uyguladığı 3'lü savunma kurgusunu değiştirerek, ilk maçına 4'lü savunmayla çıktı.
Kocaelispor maçının formsuz isimlerinden Sabri'yi savunmanın sağında oynatan Bülent Korkmaz, ortada ise sakatlıklar nedeniyle Meira ve Emre Aşık'a şans tanıdı. Yaşadığı sakatlıklardan sonra Kayserispor maçında ısınırken sakatlanan Hakan Balta ise 4 maç sonra ilk 11'deki yerini aldı.
Korkmaz, Nonda'yı yedeğe çekip, tek forvet olarak Baros'u oynatırken, sakatlıktan çıktıktan sonra istenilen form düzeyine ulaşamayan Kewell'i de Bordeaux maçında yedek bıraktı.
Servet ve Emre Güngör ise sakatlıkları nedeniyle maçta yer alamadılar.

-SOĞUK VE YAĞMURA KARŞIN-
Galatasaraylı taraftarlar, soğuk ve yağmurlu havaya karşın Ali Sami Yen Stadı'nı tıklım tıklım doldurdular.
Taraftarlar, Galatasaray'da teknik direktör olarak çıktığı ilk maçında Bülent Korkmaz'a da büyük destek verdiler. Taraftarlar, tribüne de ''Büyük kaptan ve ekibinin sonuna kadar arkasındayız'' ve ''Bak biz yine buradayız, ölümüne senin yanındayız'' yazılı pankartlar astılar.
Taraftarların, Kocaelispor maçında alınan 5-2'lik yenilgiden dolayı futbolculara küskün olmaları dikkat çekti. Taraftarlar, bu maçta ilk 11'de forma giyen oyunculardan yalnızca Lincoln lehine tezahüratta bulunurlarken, Arda, Emre Aşık, Hakan Balta, Ayhan'ı ise tribünlere çağırıp yumruk şov yaptırdılar.

-''GALATASARAY, TÜRKİYE'DİR''-
Galatasaraylı taraftarlar kapalı tribünde, yönetim kurulunun geçen haftalarda internet sitesinden yaptığı açıklamanın başlığı olan ''Galatasaray, Türkiye'dir'' cümlesini dev bir pankart olarak açtılar.
-HAMBURG'UN CASUSLARI TRİBÜNDE-
Maç sonrasında büyük bir olasılıkla tur atlayacak ekiple eşleşecek olan Almanya'nın Hamburg SV'nin 2 temsilcisi, karşılaşmayı izledi.
Hamburg SV istatistikçileri Bröcken ve Küçükoviç, karşılaşmayı izleyerek, olası rakipleri hakkında bilgi topladılar. Bu arada Sunderland'ın istatistikçisi Vic Halom da maçı izledi.
Galatasaray'ın eski futbolcusu ve Bülent Korkmaz'ın kardeşi Mert Korkmaz da Boerdaux maçına gelerek ağabeyini yalnız

bırakmadı.

Surprised Gerçekleri Tarih Yazar Tarihi İse GALATASARAY Surprised
AsiBoy
[ YÖNETİCİ ]
[ YÖNETİCİ ]
AsiBoy

Erkek
Oğlak Yılan
Katıldığı Yer : Erzurum
Rep Gücü : 1043682

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 27 Şub. 2009 - 5:45

SEN BİR AŞKSIN CİMBOMUM ! bounce
http://www.univ.yetkin-forum.com
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009 - 22:04

G.Saray'da kart problemi

Galatasaray bu sezon Süper Lig'de oynadığı 27.maçta 8.kez kırmızı kart görürken ligin en çok kırmızı kart gören 3 takımından biri oldu. Süper Lig'de Galatasaray'ın ardından Kayserispor ve Antalyaspor 8 kez kırmızı gören diğer takımlar oldu. Fenerbahçe ise bu sezon gördüğü kırmızı kart sayısını 6'a çıkardı.
serdaradres
Moderatör
Moderatör
serdaradres

Erkek
Kova Kedi

MesajKonu: Geri: GalataSaray Lılar   GalataSaray Lılar - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 23 Haz. 2009 - 9:03

Zan G.Saray için neler dedi?

Galatasaray'ın yeni transferi Gökhan Zan sözleşme imzalamasının ardından GS TV'ye özel açıklamalarda bulundu. Gökhan transfer sürecinden Rijkaard'a kadar birçok konuda görüşlerini dile getirdi
Gökhan hayırlı olsun; transferinle ilgili duygularını öğrenebilir miyiz ?
Tabii ki sevinçliyiz, mutluyuz. Bugünün büyük bir anlamı var. Galatasaray camiasında ve burada bulunmaktan son derece gururluyum. Sayın başkanımız Adnan Polat'a, Sayın Haldun Üstünel'e, Sayın Adnan Sezgin'e kısaca emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Bu 10 günlük süreç içerisinde gerçekten bana karşı büyük bir fedakarlık gösterip, duygularını bana karşı çok güzel hissettirdiler ve o sıcaklığı Sayın Başkanımızdan, Sayın Haldun Üstünel'den, Sayın Adnan Sezgin'den çok fazla hissedince Galatasaray'ı tercih ettim. Avrupa'dan da birçok teklif olmasına rağmen Galatasaray camiasının bana karşı bütün kapılarını sonuna kadar açıp, sonuna kadar destek vereceklerini, başarılarında benim de katkıda bulunmak istedikleri için buradayım. Ayrıca Galatasaray'da şampiyonluklar yaşayıp, Avrupa'da tekrar takım arkadaşlarımızla beraber Galatasaray'ın adını altın harflerle tekrar yazdırmak istiyoruz.

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi ben Beşiktaş camiasına beş sene ve bir sene de kiralık olmak üzere altı yılımı verdim. Tabii ki Beşiktaş camiasından Galatasaray gibi büyük bir camiaya gelmenin mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum. Tabii ki geçmişimde Beşiktaş formasıyla çok güzel anılarım oldu. Beşiktaş Başkanı Sayın Yıldırım Demirören'e, yönetim kuruluna, çalıştığım hocalara, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Güzel anılarım oldu. Şampiyonluklar yaşadım, güzel günler geçirdim. Tabii ki ben de profesyonel bir futbolcuyum. Galatasaray camiasının Beşiktaş'tan beni daha fazla istemesi ve daha fazla bana kucak açması beni onurlandırdı. Galatasaray'ın bu yaklaşımına karşılık ben de olumlu bir adım attım. Bundan sonra formamın hakkını Galatasaray camiası ve taraftarı için alın terimi ve emeğimi sonuna kadar vereceğim. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Burada başarılı olacağıma inanıyorum.

Galatasaray ile ilgili hedeflerin neler?
Öncelikle Galatasaray'da büyük bir camianın olduğunun farkındayım, sorumluluklarımın farkındayım. Sadece profesyonel futbolcu olarak saha içerisinde değil, saha dışında da Galatasaray'ı en iyi şekilde temsil edeceğimi düşünüyorum. Galatasaray camiasına ve taraftarına layık olacağıma herkesin emin olmasını istiyorum. Tabii ki hedeflerim Galatasaray'da şampiyonluğu tekrar elde etmek. Ama en güzel duygu da heralde UEFA Kupası'nı kaldırabilmek, bunun mutluluğunu yaşamak. Arkadaşlarımla bu başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum. Beşiktaş'ta benim opsiyonum vardı fakat Beşiktaş bu opsiyonumu kullanmadı. Ben de kendilerinden bir süre haber bekledim. Sonuçta haftaya bir kamp dönemi başlıyordu ve benim durumum belli değildi.
Benimle, Galatasaray'ın ilgilendiği duyuluncaya kadar Beşiktaş hiç görüşmedi. Beşiktaş, Galatasaray'ın ilgilendiğini duyduktan sonra benimle görüştü. Artık herşey geride kaldı. Geride kalan herşey çok güzeldi. Bundan sonra ileriye bakmak lazım. İleride de yaşayacaklarımız var. Güzel günler bizi bekliyor. Beşiktaş camiasına çok teşekkür ediyorum. Beni kabullenen ve bağrına basan Galatasaray camiasına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra bütün tecrübem, profesyonelliğim ve mücadelem Galatasaray forması için olacak. İnşallah hem Galatasaray için, hem benim için hayırlı olur.

Beşiktaş'ta oynarken Galatasaray'a karşı çekindiğin bir futbolcu var mıydı?

Galatasaray gerçekten çok kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip. Bunu hem Türkiye hem de Avrupa'daki spor kamuoyu biliyor. Galatasaray'da bireysel olarak oynayan veya oynamayan bütün arkadaşlarımızın üst düzey oyuncular olduğunu herkes biliyor. Onun için tabii ki Beşiktaş formasıyla Galatasaray'a karşı oynamak büyük bir heyecan ve zorluk veriyordu. Bundan sonra o zorlukları yaşatan arkadaşlarımla beraber oynamak tabii ki son derece keyifli ve onur verici. Dediğim gibi bütün oyuncular kaliteli ve birbirinden önemli oyuncular. İnşallah bütün bir yıl boyunca takım arkadaşlarımla beraber hem Avrupa'yı hem Türkiye'yi titreteceğiz!
Galatasaray taraftarı da tabii ki seni bağrına basacaktır. Sarı-kırmızılı taraftarlara neler söylemek istersin?
Tabii ki şimdi büyük bir camiadan gelip başka bir büyük camiaya gelmek belki kolay değil. Çünkü bir sürü spekülasyonlara yol açabilir. Ama ben bu tür spekülasyonlara yer açmak istemiyorum. Bildiğiniz gibi Türkiye içinde de bu tür transferler gerçekleşiyor. Örneğin Fenerbahçe'den Mert Nobre, Rüştü, Mustafa Doğan Beşiktaş'a gimişti. Beşiktaş'tan Tümer Metin Fenerbahçe'ye gitti. Tabii ki bunlar çok normal ve profesyonelliğin gereği şeyler. Biz işimizi yapmaya çalışıyoruz. Avrupa'da böyle şeyler belki de hiç konuşulmuyor ama Türkiye'de hep konuşuluyor. Dediğim gibi artık geriye bakmamak lazım.
Bundan sonra herşey Galatasaray için. Bu arada Beşiktaş taraftarına sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bana verdikleri o sevgi ve şevkatten dolayı sonsuz teşekkürerimi sunuyorum. Bundan sonra Galatasaray camiası ve taraftarı için kalbim atacak. Bunlar profesyonelliğin gerektirdiği durumlar. Coşkulu Galatasaray taraftarı ve takım arkadaşlarım ile birlikte Galatasaray'ı başarıdan başarıya taşımak istiyoruz.
Galatasaray'da kaç numaralı formayı giyeceksin?
5 numaralı formayı giyeceğim. Çünkü 5 numaralı formayı devamlı giydiğim, sevdiğim için ve şu anda boşta da olduğu için layıkıyla giymek istiyorum.
Son olarak; Frank Rijkaard hem senin hem de Galatasaray'ın yeni teknik direktörü. Daha önce takip edebiliyor muydun Frank Rijkaard'ı? Heyecanlı mısın böyle bir teknik direktörle çalışacağın için?
Tabii ki heyecan verici, gurur verici, onu verici bir şey bu. Çünkü Rijkaard'ın bildiğiniz gibi Barcelona'da olsun, Avrupa'da olsun ismi olan bir kişi. Hem futbolcu kimliği ile hem kişiliği ile hem de teknik direktörlüğü ile en üst düzeyde ve devamı önde olan bir teknik adam. Kendisiyle ve futbolcu arkadaşlarımla beraber başarılara koşacağız. Bu kapasite ve bu kalite Galatasaray takımında var. İnşallah benim de mücadelemle arkadaşlarıma, camiama ve taraftarıma layık olmak istiyorum.

GalataSaray Lılar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» ELVAN ABEYLEGESSE GALATASARAY TARAFTARI