Merhaba Ziyaretçi,
Forumdaki Bilgi Ve Linklerden Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Forumumuza Kayıt Olmanızı Tavsiye Ediyoruz..

Anasayfa|Univli.com|GaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Bize Artık www.sinavzamani.net Adresinden Ulaşabilirsiniz...

Gizli soru tahmini:

YazarMesaj
by_akrep
Yeni Üye
Yeni Üye
by_akrep

Erkek
Başak At
Puanı : 0
Rep Gücü : 40166

Gizli soru tahmini: Empty
MesajKonu: Gizli soru tahmini:   Gizli soru tahmini: Icon_minitimeC.tesi 6 Eyl. 2008 - 23:17

2. Gizli soru tahmini:

Eğer şansınız varsa en zahmetsiz ve risksiz yöntem diyebilirim. Bilirsiniz ki çoğu mail şirketi üye olurken "şifreni unutursan girer ve şifreni değiştirirsin" düşüncesiyle bir gizli soru ve cevap belirlemenizi isterler sizden... Ve bazı kullanıcılar gizli soruları ve cevaplarını basit seçerler: "adın ne", "en sevdiğin içecek ne" vs. İşte böyle durumlarda ya atmasyon yaparsınız, ya da adamla dostane bir şekilde irtibat kurar, bir süre konuştuktan sonra çaktırmadan gizli sorusunda saklı olan bilgiyi sorar ve öğrenirsiniz. Sonra da mail’ini alırsınız ve şifreyle birlikte gizli soruyu da değiştirip mail’in sizin elinizde devamlı kalmasını sağlarsınız.

Hotmail’de gizli soruya ulaşmak için aşağıdaki adresteki, xxx@hotmail.com ile gösterilen yere kullaniciadi@hotmail.com veya kullaniciadi@msn.com yazarak adamın gizli sorusuna ulaşabilirsiniz, eğer mail’i alan kimse ülke seçilen bölümde Türkiye’yi seçtiyse. Eğer Türkiye seçili değilse -tıpkı benim mail’imdeki gibi-, sizden bir eyalet veya başka bir ülke seçmenizi isteyecektir hotmail. Eğer adam kayıt olurken Amerika’yı seçtiyse yandınız, çünkü ülke+eyalet+posta kodu’nu doğru girmeniz gerekiyorki bu da imkânsız. Neyse ben URL’yi veriyorum:

https://memberservicesnet.passport....com&xcountry=TR

Mynet’te ise Mynet Brutus programını kullanabilirsiniz. İlk versiyonda bazen atlayabiliyor, ama ikinci versiyonu sadece Windows XP’de çalıştığı için deneyemedim -yalnız herkes sorunsuz çalıştığını söylüyor-. Bu programı kullanarak adamın doğum tarihini buluyorsunuz, sonra Mynet’e gidip gizli soruya ulaşmaya çalıştığınızda "doğum tarihini girmeden geçemezsin!" dediği zaman brutus’le öğrendiğimiz doğum tarihini giriyor ve gizli soruya ulaşıyoruz. Sonrası, sizin yaratıcılığınıza kalmış bir şey... Allah yardım etsin...

Yahoo!’da ise "forYasak Kelime password"le hiç uğraşmayın, arasında postal code’un da olduğu bir takım bilgileri girmeniz gerekiyor. Bu da sallamayla tutturulacak bir şey olmadığına göre,......

Gizli soru tahmini:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizli Uzay Projesi
» Sadece 4 Soru
» Kolay Bir Soru